Son Dakika
Domino’s Türkiye Pizza Günleri başladı!

Domino’s Türkiye Pizza Günleri başladı!

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği gün geldi, Domino’s Türkiye Pizza Günleri başladı. 10 Haziran’da başlayan ve 20 Haziran’a kadar devam edecek olan Domino’s Türkiye Pizza Günleri’nde tüm pizzalar tek fiyata sunulacak. Extravaganza’dan Mangal Sucuklu’ya, Bol Malzemo’s’tan Italiano’ya   birbirinden lezzetli pizzaları en cazip fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Domino’s, Türkiye Pizza Günleri’ne özel olarak kaçırılmayacak kampanyasıyla sofraları şenlendiriyor. Türkiye Pizza Günleri boyunca Evlere Servis’te Büyük Boy tüm pizzalar 39,99 TL’den, Gel Al’da ise 2 adet Orta Boy tüm pizzalar 39,99 TL’den sunulacak.

 

Mahallenizin pizzacısı Domino’s, “Domino’s Türkiye Pizza Günleri”ne özel olarak tüm pizzalarını cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Hem Evlere Servis’te hem de Gel Al’da başlattığı kaçırılmayacak kampanyalarıyla Türkiye pizzaya doyuyor.

 

Domino’s tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği ve bir sonrakini merakla beklediği Türkiye Pizza Günleri,  Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilere en lezzetli ve en cazip fiyatlı pizzaları ulaştırmak amacıyla artık geleneksel olarak düzenleniyor. Domino’s’un özenle hazırladığı etkinlikle, markanın tadına doyulmaz pizzaları inanılmaz fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

 

Tüm pizzalar tek fiyata 

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği Türkiye Pizza Günleri boyunca, 10-20 Haziran arasında geçerli olacak kampanyada tüm pizzalar tek fiyata sunuluyor. Türkiye Pizza Günleri süresince Eve Servis’te Büyük Boy tüm pizzalar 39,99 TL’ye temassız teslimat ile kapınıza kadar geliyor. Pizza severler Gel-Al’da da müthiş bir fırsatla karşılaşıyor. Beklemeden Gel Al’da 2 adet Orta Boy tüm pizzalar 39.99 TL gibi çok cazip bir fiyata sunuluyor.

 

Türkiye Pizza Günleri, pizza tutkunlarına Domino’s’un damaklarda eşsiz bir lezzet yaratan Extravaganza’dan Mangal Sucuklu’ya, Bol Malzemo’s’tan Italiano’ya tüm pizzalarını uygun fiyatlara denemeleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s, yılın lezzet ikilisini kapınıza getiriyor

Domino’s, yılın lezzet ikilisini kapınıza getiriyor

Mahallenizin pizzacısı Domino’s, enfes pizzaları, en özel kampanyalarla sunmaya devam ediyor. Lezzet tutkunlarının damaklarını şenlendiren …