Son Dakika
Domino’s Sofrası Domisos’lu Lezzetler ile Taçlanıyor!

Domino’s Sofrası Domisos’lu Lezzetler ile Taçlanıyor!

Mahallenin pizzacısı Domino’s, lezzeti doruklara çıkaran Domisos’lu Pizzalar ile damaklarda iz bırakmaya devam ediyor! “Barbekü Soslu Sucuksever Pizza”,  “Ballı Hardallı Tavuklu Pizza” ve “Domino’s Soslu Bol Malzemos” olmak üzere üç farklı çeşitle geçtiğimiz yıldan beri mükellef Domino’s Sofrası’ndaki yerini alan Domisos’lu Lezzetler, relansman özelindeki bir kampanyayla pizza tutkunlarına en uygun fiyatlarla ulaşıyor. “Domino’s’un Domisos’lu Lezzetleri’ni gözüm kapalı sipariş ederim” diyenler, diledikleri orta boy Domisos’lu pizzayı beklemeden gel-al avantajıyla sadece 24,99’a doya doya tadıyor!

 

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s, lezzet tutkunlarının pizza aşkını taçlandırmak için özel olarak hazırladığı Domisos’lu Lezzetler ile mükellef Domino’s Sofrası’nı çeşit çeşit lezzetlerle donatıyor. Domino’s’un efsane pizzalarının enfes soslarla mükemmel birleşiminden doğan Domisos’lu Lezzetler, “Barbekü Soslu Sucuksever Pizza”,  “Ballı Hardallı Tavuklu Pizza” ve “Domino’s Soslu Bol Malzemos” olmak üzere üç farklı lezzetle Domino’s müdavimlerinin beğenisine sunuluyor.

 

Ülkemizin en sevilen lezzetlerinden sucuğu barbekü sosla buluşturarak pizzanın çıtır çıtır dünyasına Barbekü Soslu Sucuksever Pizza ile taşıyan Domisos’lu Lezzetler, Ballı Hardallı Tavuklu Pizza sayesinde damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. Domino’s’un en çok tercih edilen pizzalarından Bol Malzemos ise çok özel Domino’s sosuyla pizza keyfine keyif katıyor.

 

Domino’s, hem doyuran hem de mutluluk veren Domisos’lu Lezzetler’in relansmanını “Domino’s’un Domisos’lu Lezzetleri’ni gözüm kapalı sipariş ederim” temasıyla Enis Arıkan’ın yer aldığı reklam filmiyle yapıyor. Domisos’lu Lezzetler, relansmana özel olarak çok cazip kampanyalarla pizza severlerle buluşuyor. Orta boy Domisos’lu pizzalar, Domino’s tutkunlarına beklemeden gel-al  ile sadece 24,99’a sunularak mükellef sofralara ulaşıyor…

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

‘Domino’s’a Gel’ günleri başladı

‘Domino’s’a Gel’ günleri başladı

‘‘Domino’s’a Gel’ günlerinde herkes pizzaya doyacak   Mahallenizin pizzacısı Domino’s, sofralara lezzet katmaya devam ediyor. …