Son Dakika
KOÇTAŞ’TA ŞAHANE KASIM İNDİRİMLERİ BAŞLIYOR

KOÇTAŞ’TA ŞAHANE KASIM İNDİRİMLERİ BAŞLIYOR

Evleri ve yaşam alanlarını güzelleştirmek için yepyeni ürün, fikir ve çözümler sunan Koçtaş sonbaharın serin günlerinde iç ısıtacak indirimlere imza atıyor. 8-14 Kasım tarihleri arasında  ‘Kasım ayına özel şahane indirimler’ sunan Koçtaş, bahçe, el aletleri, mobilya ve ısıtma kategorilerinde ürünlerini çok uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. Koçtaş’ın Kasım ayına özel şahane indirimlerinden faydalanmak isteyenler Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ın, Kasım ayına özel şahane indirim fırsatları başlıyor. Koçtaş, birçok farklı kategoride yüzlerce ürünü, daha indirimli fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor. Her ihtiyaca uygun ürünleri ve bütçe dostu fiyatları ile evlere farklılık katacak Koçtaş’ın şahane indirimleri 8 Kasım’da başlayıp 14 Kasım’a kadar devam edecek.

 

Koçtaş’ın ‘şahane indirim fırsatları’ ile bahçe ürünlerinde %50’ye, el aletlerinde %30’a, mobilyada %55’e ve ısıtma ürünlerinde %20’e varan indirimler yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenleri bekliyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

SİEMENS’TE BENZERSİZ İNDİRİM GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

SİEMENS’TE BENZERSİZ İNDİRİM GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

Yenilikçi ve teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştıran Siemens Ev Aletleri’nin vazgeçilmezi olan Siemens EQ300 Tam Otomatik Kahve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir