Son Dakika
KOÇTAŞ’TA KASIM İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

KOÇTAŞ’TA KASIM İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ta, Kasım ayına özel indirim fırsatları katlanarak devam ediyor. 29 Kasım tarihine kadar mobilya, banyo, mutfak, bahçe ve el aletleri kategorilerinde yüzlerce ürün yüzde 50’ye varan indirimlerle Koçtaş müşterileriyle buluşuyor. Koçtaş’ın şahane indirimlerinden faydalanarak yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenler Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

 

Koçtaş, Kasım ayına özel şahane indirimleriyle yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenlerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Her zevke uygun ürünleri ve bütçe dostu fiyatlarıyla yeni yıl gelmeden değişimin kapılarını aralayan Koçtaş’ın şahane indirim fırsatlarıyla evin her köşesinde rahatça fark yaratmak mümkün…

 

Koçtaş’ın düşük bütçeyle büyük değişiklikler yapabilme fırsatı sunan indirim kampanyası kapsamında el aletlerin yüzde 35, mobilya ve bahçe ürünleri yüzde 50, mutfak ürünleri yüzde 40, banyo dolapları yüzde 32’ye varan indirimlerle yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenleri bekliyor.

 

Koçtaş’ta 29 Kasım tarihine kadar geçerli olan şahane indirimlerden faydalanmak isteyenler Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

L’Occitane’ın büyülü yılbaşı kutuları açılıyor!

L’Occitane’ın büyülü yılbaşı kutuları açılıyor!

L’Occitane’ın Hediye Fabrikası L’Occitane’ın yılbaşı  koleksiyonunda, herkes için  uygun olabilecek rengarenk ve eğlenceli, birbirinden özel …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir