Son Dakika
BEKO’DA EFSANE CUMA’YA ÖZEL YÜZDE 50’YE VARAN İNDİRİMLER

BEKO’DA EFSANE CUMA’YA ÖZEL YÜZDE 50’YE VARAN İNDİRİMLER

Beko, Kasım ayının son haftasına özel ‘Beko Efsane Cuma’ indirimleri ile tüketicileri sevindiriyor. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyondan elektronik ürünlere kadar pek çok ürün yüzde 50’ye varan efsane indirim fırsatı ile 22 – 28 Kasım tarihlerinde Beko mağazaları ve beko.com.tr’de sizleri bekliyor.

Ev teknolojilerinin lider markalarından Beko, tüketicilerini Efsane Cuma’ya özel yüzde 50’ye varan indirimlerle buluşturdu. Beko, Efsane Cuma’ya özel yüzde 50’ye varan indirim fırsatları ile evini yenilemek isteyen herkes için pek çok ürününü indirimli fiyatlarla sunuyor.

Beko’nun 22 – 28 Kasım tarihleri arasında düzenlediği Efsane Cuma indirimleri ile tüketiciler beyaz eşya, küçük ev aletleri, televizyon ve elektronik ürünleri kaçırılmayacak fırsatlarla satın alma avantajı yakalıyor. Hafta boyunca sürecek efsane indirimler için Beko mağazalarına uğrayabilir ya da beko.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

L’Occitane’ın büyülü yılbaşı kutuları açılıyor!

L’Occitane’ın büyülü yılbaşı kutuları açılıyor!

L’Occitane’ın Hediye Fabrikası L’Occitane’ın yılbaşı  koleksiyonunda, herkes için  uygun olabilecek rengarenk ve eğlenceli, birbirinden özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir