Son Dakika
Eğlenceli Öğrenme Videoları TikTok YazFest 2021’de

Eğlenceli Öğrenme Videoları TikTok YazFest 2021’de

Çocuklar için eğlenceli kolay öğrenme videoları sunan global marka Da Vinci Kids, sosyal medya platformlarının en dikkat çekicilerinden biri olan TikTok tarafından düzenlenen 2021 YazFest’e eğitici ve eğlenceli videolarıyla farklı bir hava getirmeye hazırlanıyor.

 

Da Vinci Kids, yazın enerjisini yansıtacak olan TikTok 2021 YazFest’te “İşlevsel Sanat, Yaratıcı Aktiviteler ve Genç Şef Matilda Ramsay” ile yer alacak. TikTok YazFest kampanyasında ayrıca, moda, güzellik, yemek, eğitim, müzik ve günlük yaşam gibi birçok kategoride içerik de bulunacak.

 

Çocukların okulda öğrendiklerini tamamlayan ve geliştiren mobil eğitim uygulaması olan Da Vinci Kids, ‘‘Her Gün Yeni Bir Şeyler Keşfedin“ sloganıyla yeni bir dönemin de başlangıcını yaparken, TikTok gibi farklı mecralar için de eğitici ve eğlenceli videolar üretiyor. Yaz aylarında tatil yaparken çocuklarının geri kaldığı konulardaki eksiklerini tamamlamak isteyen Da Vinci Kids kullanıcıları, Da Vinci Kids’in sıkılmadan eğlenceli öğrenme sunan videolarına TikTok üzerinden de istedikleri zaman diledikleri yerde ulaşabilecekler.

 

5-12 yaş grubuna dahil olan çocuklar için Bilimi Kendin Yap, Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, Biyoloji, Uzay Bilimi, Teknoloji, Doğa, Kültür ve 21.Yüzyıl becerileri gibi bir çok derste faydalanılabilinen “neden ve nasıl“ ilişkisine dayalı videolarla öğreten mobil oyunlar da Da Vinci Kids uygulamasında yerini alıyor.

 

Da Vinci Kids mobil uygulaması, çocukların yaşlarına göre 6 farklı profile kadar oluşturulabiliyor ve bir hesaba 6 farklı cihazdan erişilirken; mobil telefon, tablet ve televizyon gibi internete bağlı tüm cihazlardan indirilerek de kullanılabiliyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Tivibu ve Da Vinci’den Öğrencilere Özel Evde VR Robotik ve Kodlama Atölyesi

Tivibu ve Da Vinci’den Öğrencilere Özel Evde VR Robotik ve Kodlama Atölyesi

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, en popüler kanalları arasında yer alan Da Vinci TV …