Son Dakika
Domino’s’tan bol soslu ve çok lezzetli Makarnos!

Domino’s’tan bol soslu ve çok lezzetli Makarnos!

Hem doyuran hem de mutluluk veren yiyeceklerin başında gelen makarna,  Domino’s’un damaklarda iz bırakan favori yemeği olarak 2021’e damga vuruyor.  Domino’s’un bol soslu ve çok lezzetli Makarnos’u, hem tadı hem de görüntüsüyle sofraları şenlendiriyor. Tek başına bir öğün olan Makarnos ile farkını ortaya koyan marka, Domino’s sofrasını her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Domino’s, küçük büyük demeden herkesin severek yediği makarnayı dört farklı lezzetle menüsüne eklediğini, iletişimi yüksek erişimli influencerlarla önce sosyal medyada duyuruyor. Makarnos’un lansmanını ise, 2019’dan beri markanın yüzü olan, başarılı oyunculuğunun yanı sıra, eğlenceli sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Enis Arıkan yapıyor. 

Küçük büyük demeden herkesin severek yediği makarna, Domino’s’un damaklarda iz bırakan favori yemeği olarak 2021’e damga vuruyor. Makarnayı artık evde kimse yapmakla uğraşmayacak. Domino’s’un bol soslu ve çok lezzetli Makarnos’u, hem lezzeti hem de görüntüsüyle sofraları şenlendirecek.

Bol malzemeli içeriği ve Domino’s ustalığıyla yapılan yepyeni eşsiz tat Makarnos’lar, birbirinden leziz 4 farklı çeşidiyle Domino’s severlerle buluşuyor. Yemeklerinde acılı tatlardan hoşlananların ilk tercihi olmaya aday Acılı Arabiata Makarnos, Acı Chili Baharatı, Mozerella Peyniri, Sarımsak ve Pizza Sosu içeriğiyle İtalyan mutfağını sofralara taşıyor. Peyniri her yemeğe katmayı sevenlerin vazgeçilmezi olan Bol Peynirli Makarnos, çok leziz tadıyla farkını ortaya koyuyor.  Makarna sevenlerin favorilerinden olan Tavuklu Mantarlı Makarnos, tek başına tam bir ziyafet yemeği olarak kalpleri fethediyor. Makarna dediğin bol malzemeli olur diyenlerin hayran kalacağı Bol Malzemeli Makarnos, lezzetiyle adeta büyülüyor.

Hem doyuruyor hem de mutluluk veriyor

Domino’s, hem doyuran hem de mutluluk veren Makarnos’un sosyal medya tanıtımını, iletişimi yüksek erişimli influencerlarla yaptı.  24, 25, 26 Mayıs tarihlerindeki kişiye özel teaser video çekimleri “27 Mayıs’ta reklamı bekleyin” mesajıyla gerçekleşti. Marka, Makarnos’un lansmanını ise, 2019’dan beri markanın yüzü olan, başarılı oyunculuğunun yanı sıra, eğlenceli sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Enis Arıkan ile yapıyor. 27 Mayıs’ta yayınlanacak Makarnos reklam filminde Enis Arıkan yer alıyor.

Makarnos tek başına bir öğün

Sunduğu her lezzete kendine has imzasını atan Domino’s, tek başına bir öğün olan Makarnos’ları, eve serviste 19.99 TL’den başlayan cazip fiyatlarla sunarak, temassız teslimatla kapınıza kadar getiriyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s, yılın lezzet ikilisini kapınıza getiriyor

Domino’s, yılın lezzet ikilisini kapınıza getiriyor

Mahallenizin pizzacısı Domino’s, enfes pizzaları, en özel kampanyalarla sunmaya devam ediyor. Lezzet tutkunlarının damaklarını şenlendiren …