Son Dakika

YARIYIL TATİLİNE ÖZEL AVANTAJLI FIRSATLAR KOÇTAŞ’TA

Koçtaş, yarıyıl tatilinde çocuk odalarını yenilemek isteyenlere yüzlerce ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.  Çocukları için hem keyifli bir oyun alanı hem de kullanışlı bir oda tasarlamak isteyenler Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, yarıyıl tatiline özel avantajlı fırsatları ile tatil keyfini ikiye katlıyor. Koçtaş, pandemi ile birlikte adeta okula dönüşen evlerde çocuklarının rahatça derslerine konsantre olmasını ve tatil günlerini de keyifle geçirmesini isteyenler için, çalışma masaları, kitaplıklar, çalışma ve oyuncu koltukları, masa lambaları, uyku grubu, halılar, depolama ürünleri, duvar kağıtları, oyuncaklar ve çok daha fazla ürün seçeneğini bir arada sunuyor.

Koçtaş uzmanları, odaların çocukların kendilerine ait özel alan algısını geliştirebilecekleri doğru mobilyalarla dekore edilmesini ve sadeliğin ön planda tutulmasını tavsiye ediyor.  Çocukların hem fonksiyoneliyle aradıkları her şeye rahatlıkla ulaşabilecekleri hem de en iyi oyun alanına dönüşebilecek bir çocuk odası için aradığınız her şey Koçtaş’ta…

Çocukları için en ideal odayı tasarlamak isteyenler yarıyıl tatiline özel fırsatlardan faydalanmak için Koçtaş mağazalarıkoctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

KOÇTAŞ, ÖZEL MARKALI ÜRÜNLERİNİ ‘KOÇTAŞ BASIC’ ADIYLA SATIŞA SUNDU

KOÇTAŞ, ÖZEL MARKALI ÜRÜNLERİNİ ‘KOÇTAŞ BASIC’ ADIYLA SATIŞA SUNDU

  En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Koçtaş, bu stratejisi doğrultusunda özel markası …