Son Dakika
XPG’den Oyuncuları Aşık Edecek Kampanya

XPG’den Oyuncuları Aşık Edecek Kampanya

XPG’ye olan sevgilerini gösteren oyuncular birbirinden güzel ödüller ve seçili ürünlerde %35’e varan indirimler kazanma şansı yakalıyor

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, Sevgililer Günü yaklaşırken oyuncular için bir indirim kampanyası ve yarışma başlattı. 10 Şubat’ta başlayan yarışma 10 Mart 2021’de sona erecek.

XPG Pazarlama Direktörü Evelyn Liu markanın kampanyası hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “Sevgililer Günü’nün ruhu çerçevesinde biz de dünyanın her yanındaki kullanıcılarımıza sevgilerini ve desteklerini bizden esirgemedikleri için teşekkür etmek istedik. Düzenlediğimiz yarışmayla da XPG’ye olan sevgilerini sosyal medyadan gösteren kullanıcılarımız şahane ödüller kazanma şansını elde edecekler.

Aralarında Apple iPhone 12 Pro, XPG GAMMIX S50 Lite SSD, XPG SPECTRIX D50 DDR4 RAM, XPG SUMMONER oyuncu klavyesi, XPG PRIMER oyuncu faresi, XPG PRECOG oyuncu kulaklığı, ADATA SC680 ve ADATA SE770G taşınabilir SSD ile ADATA HD770G taşınabilir hard diskin olduğu pek çok harika ödül yarışma kapsamında oyunseverlerin olacak.

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler ise çok basit:

  1. XPG’yi Instagram’da takip etmek
  2. XPG ürünüyle çekilmiş yaratıcı bir fotoğraf çekip #LoveXPG ve #XPG etiketleriyle Instagram’da paylaşmak
  3. Paylaşımın bağlantısını iletişim bilgileriyle birlikte https://event.adata.com/lovewithXPG/tr/ adresindeki ‘Fall in Love with XPG’ kampanya sitesindeki formu doldurarak göndermek:

Katılımcılar arasından rasgele seçilecek kazananlar 31 Mart 2021 tarihinde kampanya sitesinden duyurulacak. Kampanyaya Türkiye’den ve AB üyesi ülkelerden katılmak mümkün.

XPG bu etkinlikle birlikte bir de indirim kampanyası başlatıyor. Bu indirim kampanyasıyla seçili ürünlerde %35’e varan indirim avantajları kullanıcıları bekliyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

KOÇTAŞ’TA KASIM İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

KOÇTAŞ’TA KASIM İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ta, Kasım ayına özel indirim fırsatları katlanarak devam …