Son Dakika
MultiNet’lilere TikTak’tan 40 TL indirim!

MultiNet’lilere TikTak’tan 40 TL indirim!

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, kullanıcılarına ayrıcalıklar sunan kampanyalarına bir yenisini ekledi. Araç paylaşım şirketi TikTak ile yapılan iş birliği kapsamında, MultiNet yemek kartı kullanıcıları, TikTak’tan yaptıkları ilk araç kiralamaya özel 40 TL indirim ve ilk kullanımın ardından 2 kat TikTak puan hediye kazanıyor. 

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, araç paylaşım şirketi TikTak ile MultiNet kart sahiplerine özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, TikTak’tan araç kiralamak isteyen MultiNet kart sahipleri ilk kiralamalarında 40 TL indirim kazanıyor. Sonraki kullanımlarda ise 2 kat TikTak puan hediye ayrıcalığı elde ediyor.

Kampanyadan yararlanmak için MultiPay mobil uygulamasından MultiNet’lilere özel indirim kodunu kullanmak yeterli.

Bireylerin ve kurumların dakikalık araba kiralama ihtiyaçlarını karşılayan TikTak ile MultiNet’lileri bir araya getiren kampanya sene sonuna kadar geçerli olacak.

Araç paylaşım şirketi TikTak’la kullanıcılar farklı ihtiyaç ve zevklere uygun yüzlerce arabayı istediği dakika kadar kullanıyor.

MultiNet kullanıcıları ister fiziki kartları ile ister Multinet Up’ın mobil cüzdan uygulaması MultiPay ile ödemelerini tamamen dijital ve temassız olarak saniyeler içinde gerçekleştirebiliyor. Marketlerde kasa sırası beklemeden hizmet alıyor; eve verilen siparişlerin ödemesini kapıda saniyeler içinde ve temassız olarak yapabiliyor. Ayrıca, yemek kartı sektörünün ilk sadakat uygulaması TatlıPara sayesinde anlaşmalı MultiNet noktalarında yaptıkları alışverişlerde sanal para birimi TatlıPara kazanıyor, kart bakiyelerine eklenen TatlıPara’ları 30 bine varan restoran, kafe, büfe ve marketten oluşan MultiNet üye iş yeri ağında diledikleri gibi harcıyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

SİEMENS’TE BENZERSİZ İNDİRİM GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

SİEMENS’TE BENZERSİZ İNDİRİM GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

Yenilikçi ve teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştıran Siemens Ev Aletleri’nin vazgeçilmezi olan Siemens EQ300 Tam Otomatik Kahve …