Son Dakika
KOÇTAŞ, GULF SİGORTA İŞ BİRLİĞİ İLE EK GARANTİ SİGORTASI SUNUYOR

KOÇTAŞ, GULF SİGORTA İŞ BİRLİĞİ İLE EK GARANTİ SİGORTASI SUNUYOR

Koçtaş, Gulf Sigorta iş birliğiyle müşterilerine “Ek Garanti Sigortası” sunmaya başladı. Bu hizmetiyle ev geliştirme sektöründe bir ilke imza atan Koçtaş, artı 3 yıla kadar ek garanti sigortası ile müşterilerinin yanında olmayı sürdürüyor.  

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, satın aldıkları ürünleri daha uzun yıllar güvenle kullanmak isteyen müşterileri için Gulf Sigorta ile iş birliğine giderek garanti kapsamını genişletti. Koçtaş, yeni “Ek Garanti Sigortası” ile beyaz eşya, klima, vantilatör, küçük ev aletleri, su sebili, elektrikli ısıtıcılar ve kombi gibi ürünlerde garanti kapsamına ek olarak +1, +2, +3 yıl alternatifleriyle garanti hizmeti sunuyor.

Sadece Koçtaş mağazalarında geçerli olacak ve Gulf Sigorta tarafından sağlanacak “Ek Garanti Sigortası” kapsamında satılan ürünler, yasal garanti zamanı sona erdikten sonra da üretici kaynaklı arıza ve bozulmalarda 1, 2 ya da 3 yıl daha garanti altına alınıyor. Koçtaş ayrıca garanti kapsamında, taşınamayan ürünler için ise evde ücretsiz tamir hizmeti sunuyor. Bu hizmet ile Koçtaş, fatura tarihinden itibaren 1 yıl boyunca ürünleri sigorta poliçesinde belirtilen kapsamlar dahilinde kazaen kırılma ve sıvı teması gibi kazaen oluşan zararlar ile hırsızlık hasarlarına karşı güvence altına alınmasına katkı sağlıyor. Elektrik arızaları (voltajın ani yükselip alçalması sonucu oluşabilecek zararlar), nem ve tozlanmalara karşı da koruma altına alıyor.  Bu gibi durumlarda fatura tarihinden itibaren “Ek Garanti Sigortası” sonuna kadar teminat sağlanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebru Darip “Birinci önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti. Bunun için sürekli ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyor; müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimiz nezdinde farklılaşmanın önemli bir yolunun ise satış sonrası hizmetler portföyümüzü zenginleştirmek olduğunu biliyoruz. Bu sebeple bu alana çok ciddi odaklandık. Müşterilerimize ek garanti sigortası sunarak, aldıkları ürünleri daha uzun yıllar sorun yaşamadan kullanmalarını sağlamak bizim için çok önemli bir inisiyatif. Bu kapsamda ev geliştirme sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Gulf Sigorta ile bir iş birliğine imza attık. Sunduğumuz ‘Ek Garanti Sigortası” ile ürünlerini uzun yıllar koruma altına almak isteyen müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyoruz” dedi.

Gulf Sigorta Alternatif Dağıtım Kanalları, Pazarlama ve Kurumsal İletişim, Operasyon, Global Müşteriler Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Gardet ise, iş birliğine ilişkin yaptığı açıklamasında ‘Gulf Sigorta olarak öncelikli stratejimiz; farklı tercihler için en doğru ve müşteri açısından en ulaşılabilir platformlarda hizmet verebilmek. Bu anlamda Koçtaş gibi çok önemli bir iş ortağı ile birlikte sigortalılarımıza çözüm üretebildiğimiz bir projede yer alıyor olmak bizim için çok heyecan verici. Başından beri tasarladığımız üzere, tüm taraflar ve en başında birlikte hizmet vereceğimiz müşterilerimiz için faydalı olmasını temenni ediyor, ekipçe servis ve hizmetlerimizde azami memnuniyet için çalışmaya devam edeceğimizi eklemek istiyorum.’ dedi.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

KOÇTAŞ, ÖZEL MARKALI ÜRÜNLERİNİ ‘KOÇTAŞ BASIC’ ADIYLA SATIŞA SUNDU

KOÇTAŞ, ÖZEL MARKALI ÜRÜNLERİNİ ‘KOÇTAŞ BASIC’ ADIYLA SATIŞA SUNDU

  En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Koçtaş, bu stratejisi doğrultusunda özel markası …