Son Dakika
FOREO ile Gücünüzü Hissedin 

FOREO ile Gücünüzü Hissedin 

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, kendine değer veren, iyi bakan ve kendini seven kadınların bu hayattaki en güçlü kadınlar olduğuna inanıyor. FOREO, kadınları kendilerine yatırım yaparak özgüvenlerini daha da yukarı taşımaları için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı özel setlerle tanıştırıyor.

Güçlü kadın kimdir? Bu sorunun şüphesiz birçok yanıtı var. Kimine göre kendi ayakları üzerinde duran, kimine göre hayata meydan okuyan, kimine göre sorunlarla yüzleşebilen… Kendisine değer veren, kendisiyle barışık, hayatı boyunca öğrenmeye devam eden ve en önemlisi hayatlarında köklü değişiklik yapmaktan korkmayan…

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, kadınların daha da güçlenmesi için aynada gördükleri yüzü sevmesine ve kendilerine değer vermesine geleceğin güzellik teknolojisine sahip profesyonel ürünleriyle destek oluyor. Dünya Kadınlar Günü’ne özel setler hazırlayan FOREO, kadınlar kendilerine yatırım yapsın ve böylece özgüvenleri daha da yukarı taşınsın istiyor. Bu özel setlerden ALWAYS PERFECT seti ile yaşlanmanın cilt üzerindeki etkilerini, LUNA 3’ün yaşlanma karşıtı modu ve UFO’nun LED ışık terapisi ile veda edebilirsiniz. EYE-CATCHING BEAUTY setindeki LUNA 3 ile cildinizi derinlemesine temizleyip ardından göz çevresinde aydınlanmış bir görüntüyü IRIS’in göz masajıyla elde edebilirsiniz. HAPPY FACE setindeki LUNA fofo ile cilt yaşınızı kontrol edip UFO mini ile de ihtiyacınıza yönelik cilt bakım rutinini oluşturabilirsiniz.

Önce temizlik, sonra bakım

FOREO’nun en sevilen ürünlerinden, yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3, sadece iki dakikada cildinizi kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü hücrelerden yüzde 99,5 oranında arındırıyor. Dakikada 8 bin titreşim yayan LUNA 3, sunduğu göz, kontür, boyun ve ağız olmak üzere dört hedef bölgeye yönelik sıkılaştırıcı ve gençleştirici masaj terapileri yardımıyla cildinizi rahatlatıyor, düzenli uygulandığında ince çizgi ve kırışıkların görünümünü yumuşatıyor ve kullandığınız bakım ürünlerinin cildin daha derinine güçlü bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor.

FOREO’nun aydınlatıcı göz masajı cihazı IRIS; kullandığı T-Sonic™ titreşimleri sayesinde kaz ayaklarının ve gözaltındaki koyu renkli halkaların ve torbaların görünürlüğünü azaltıyor. Bunun yanında göz kreminizin ya da serumunuzun emilimini ve etkinliğini belirgin şekilde artırıyor. Böyle uykusuz uzun geceler sonrasında göz altında oluşabilen problemler kabusunuz olmaktan çıkıyor. Asya’ya özgü olan göz masajından ilham alınarak geliştirilen IRIS’in pure modu hafif dokunma hareketleriyle elle yapılan bir masajın etkisini gösteriyor ve bu sayede yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. SPA modu ise hassas titreşimlerle belirgin yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor. Optomolojistlerin de onayladığı bu özel cihaz, göz çevreniz için en özel bakımı sunuyor.

Saniyeler içinde etkili maske terapisi

Kore’nin seçkin maske formüllerini geliştirilmiş dermal teknoloji buluşturan akıllı maske terapisi cihazı UFO ise sadece saniyeler içinde 20 dakikalık bir kağıt maskenin sunabileceğinden daha fazlasını başarıyor. UFO, maske terapisinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için cildinizin sıcağa ve soğuğa verdiği doğal tepkilerin yanı sıra T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’ni kullanıyor. Termoterapi modu cildinizi 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısıtarak, kriyoterapi modu ise cildinizi 5 dereceye kadar soğutarak maskenin aktif bileşenlerin cildinize aşılanmasını sağlıyor. Termoterapi modu gözeneklerin görünümünü azaltırken, kriyoterapi modu ise cildinizdeki şişliklerin azalmasına yardımcı oluyor. LED ışık terapilerini de barındıran UFO, bu sayede cilt kusurlarını azaltıyor, vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlayarak yaşlanma etkilerini azaltıyor, cildin renk tonunu dengeliyor. Kullandığınız serum, jel ve krem gibi cilt bakım ürünlerinin de cildiniz tarafında daha iyi emilmesini sağlayan UFO, bu ürünlerden maksimum verim almanızı sağlıyor.

FOREO’nun Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı özel setlerin fiyatları şöyle:

Always Perfect Set (UFO + LUNA 3 + Shimmer Freak 6’lı maske): %22.5 indirimle 2.299TL

Eye-Catching Beauty (IRIS + LUNA 3): %25 indirimle 2.699TL

Happy Face Set (LUNA fofo + UFO mini + Call it a Night 7’li maske): %25 indirimle 1.199TL

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Cilt Detoksu Rutini FOREO ile Tamamlanıyor!

Cilt Detoksu Rutini FOREO ile Tamamlanıyor!

Gündelik hayatta cildimizin maruz kaldığı dış etmenler ciltte kalıntılar bırakabiliyor. Makyaj ve kozmetik ürünleri, güneş …