Son Dakika
‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’ dinamik bir çalışma stili sunuyor.

‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’ dinamik bir çalışma stili sunuyor.

‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’ dinamik bir çalışma stili sunuyor

 

Online çalışma sisteminin yaygınlaşması her sektörde iş yapış şekillerini değiştirmeye devam ediyor. Hem evden hem de ofisten çalışılmasını sağlayan hibrit iş modeli yaygınlaşırken, bu sürece uyum sağlayacak ekipmanlara olan talep de artmaya devam ediyor. Yapılan araştırmalar; çalışanların %40’ının esnek çalışmayı tercih ettiğini gösterirken, veriler; çalışanların %58’inin konferans görüşmelerine katıldığını, %34’ünün ise çalışırken müzik dinlediğini ortaya koyuyor. Hareket halindeki çalışanlara özel bir çözüm sunan ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’, kaliteli iletişimi üst düzey ses performansıyla birleştiriyor.

 

Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, yüksek müşteri memnuniyetiyle sunmaya devam ediyor. ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi”, hareket halindeki çalışanlara ve hibrit çalışma sistemine uygun özel bir çözüm sunuyor.

 

Evden çalışma, paylaşımlı masa kullanımı ve gürültülü çalışma ortamının getirdiği koşullar, hibrit modele uyum sağlayan teknoloji ekipmanlarına olan talebi de artırdı.

 

Yapılan araştırmalar; çalışanların %40’ının esnek çalışmayı tercih ettiğini gösterirken, veriler; çalışanların %58’inin konferans görüşmelerine katıldığını, %34’ünün ise çalışırken müzik dinlediğini ortaya koyuyor. Hareket halindeyken telefonla konuşup, kablosuz iletişim sistemleriyle birçok işi aynı anda yapmayı tercih eden çalışanlar, hem ofiste hem de mobilde kullanabilecekleri ekipmanları tercih ediyor.

 

En yüksek performansa her yerden erişmek mümkün

 

Hibrit çalışma düzeni için tasarlanan, kablosuz bir özgürlük sunan ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz kulaklık Serisi’, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleri ulaşılabilir bir fiyatla sunuyor.

 

Üst düzey ses performansıyla kaliteli bir iletişim sağlayan ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’, kolay taşınabilir, katlanabilir hafif kulak kapsülleri ve kusursuz mikrofon performansıyla yüksek kalitede telefon görüşmeleri yapılmasına olanak tanıyarak her ortamdan çalışılabilmesini sağlıyor.

 

Seri, aynı anda iki bağlantıya imkan tanıyan çoklu bağlantı özelliği ve gürültü engelleme fonksiyonuyla gün boyu konforlu bir kullanım sunuyor. Dinamik bir çalışma stili sağlayan ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’, esnek çalışma sistemini destekleyen yapısıyla maksimum verimlilik sağlıyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

KEF, Mu3 ile ses deneyiminde çığır açıyor

KEF, Mu3 ile ses deneyiminde çığır açıyor

Dünyanın en önemli 5 hoparlör üreticisinden biri olan KEF, Mu3 aktif gürültü engelleyici true wireless …