Son Dakika
İtalyan Beyaz Eşya Üreticisi TecnoSuperiore Digitopia’yı Tercih Etti

İtalyan Beyaz Eşya Üreticisi TecnoSuperiore Digitopia’yı Tercih Etti

İtalyan Beyaz Eşya Üreticisi TecnoSuperiore Digitopia’yı Tercih Etti

 

Teknolojinin güçlü İtalyan tasarım anlayışı ile birleştiği İtalya’nın en büyük beyaz eşya üreticilerinden TecnoSuperiore dijital dönüşüm danışmanlık şirketi Digitiopia’yı tercih etti. Superiore, Smalvic, Tecnogas, ve Ardesia markalarıyla dünyanın dört bir yanındaki mutfakları süsleyen TecnoSuperiore için, pek çok sektörde ve şirkette olduğu gibi, gündemin en önemli maddelerinden biri dijital dönüşüm. Djijtal dönüşüm yolculuğunda Digitopia ile çalışacak olan TecnoSuperiore’nun CEO’su Serdar Saner, ziyarete geldiği Digitopia İstanbul ofisinde işbirliği hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Dijital Dönüşüm bizim için çok önemli. Çünkü rekabet gücümüze, müşteri deneyimine ve operasyonel mükemmellik yolculuğumuza değer katacak. Bu yolculuğumuzda yanımızda küresel deneyimleri olan, vizyoner ve pragmatik bir yol arkadaşı tercih etmek istedik. Avrupadaki referanslarımız aracılığıyla Digitopia ile yolumuz kesişti. Bize değer katacakları aşikar. Dijital yolculuğumuzu kurgulamak ve hızlandırmak için çalışmalarımıza hemen başladık.”

 

“Dijital Dünyadaki Başarılarını Güvence Altına almak Ana İşimiz Olacak”

Dünyadaki büyüme serüvenini Avrupa’da da devam ettiren Digitopia’nın kurucu ortağı ve CEO’su Halil Aksu, TecnoSuperiore- Digitopia iş birliğiyle ilgili düşüncelerini şöyle aktardı: “2021 yılında küresel büyüme serüvenimizde İtalya on birinci ülke oldu. Bizim yetkinliklerimize inanan Serdar Bey’e çok teşekkür ederiz. TecnoSuperiore’nin dijital yolculuğuna yön vermek, onların dijital dünyadaki başarılarını güvence altına almak, bizim ana işimiz olacak. Çok keyifli ve katma değerli bir iş birliği olacağı kesin.”

 

Digitopia- TecnoSuperiore İşbirliği

TecnoSuperiore ürün kalitesi, tasarım yetkinlikleri, yaygın dağıtım ağı ve çok yüksek müşteri memnuniyeti ile kendini kanıtlamış, 1952’den bu yana başarılı bir şekilde faaliyetini sürdüren bir beyaz eşya üreticisi. TecnoSuperiore, CEO’su Serdar Saner’in vizyonu ile yeni pazarlara açılmayı, operasyonel verimliliği artırmayı, müşteri deneyimini daha ileriye taşımayı, dijital dönüşümle süreçlerin entegrasyonu ve yalınlaştırılmasıyla müşterilere yeni dijital deneyimler sunulmasını ve çalışan verimliliğinin artırılmasını hedefliyor.

 

Dijital dönüşüm her şirkete etki ediyor. Bilinçli davrananlar galip gelecek, diğerleri yok olacak. Serdar Saner liderliğinde TecnoSuperiore çok önemli bir karar vererek, bu yolculuğa çok bilinçli bir adım attı. Bundan sonra çok sağlam adımlarla bu yolculukta başarıya doğru ilerleyecek. Digitopia da bu dijital dönüşüm yolculuğunda, yol arkadaşı olarak hep yanlarında olacak.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.