Son Dakika
Domino’s tavuğun kitabını yazdı

Domino’s tavuğun kitabını yazdı

Lezzet avcılarına yepyeni nefis tavuk ürünlerinin müjdesini veren Domino’s, milyonların sevgilisi Enis Arıkan ile hazırladığı reklam filmini yayınladı.  Domino’s fırınlarında hazırlanan tavuk çeşitlerinin tanıtıldığı reklam filminde “Domino’s tavuğun kitabını yazdı” teması renkli karelere sahne olurken, tüm tavuk kutuları Enis Arıkan tarafından imzalanıyor.

Domino’s lezzetteki ustalığını yepyeni  tavuk ürünleriyle taçlandırırken, markanın çok sevilen yüzü Enis Arıkan’ın rol aldığı reklam filmi de izleyicilerle buluştu. Domino’s tavuk ürünlerinin kızartma değil fırınlanmış olmasının, lezzetinin, uygun fiyatlarının ve Enis Arıkan imzasının vurgulandığı film, tüm Domino’s kampanyaları gibi ilgiyle karşılandı.

“Domino’s tavuğun kitabını yazdı” ana fikri etrafında şekillenen eğlenceli filmde, Enis Arıkan ilk filmde giydiği kıyafetle ofisinde Domino’s tavuk ürünlerini iştahla yerken görülüyor. Masasının üzerinde dev boyutlu “Domino’s Tavuk Kitabı” bulunan ve etrafı tavuk kutularıyla dolu olan Arıkan, kendine özgü konuşma tarzıyla “Bu ne lezzetli tavuk, dedim! Domino’s tavuğun kitabını yazmış, dedim! Ben bu kitaba imzamı atarım, dedim! Ama sözde kalmasın, dediler!” diyor ve etrafındaki bulunan çok sayıda kutuyu tek tek imzalıyor. Tavuk kutularını imzalamayı bir türlü bitiremeyen Enis Arıkan’a asistanından “Bir robot mu kiralasanız Enis Bey?” önerisi geliyor ve Arıkan “Bendeki iştah robotta olur mu?” diyerek filmi kapatıyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s’tan bir yeni lezzet daha Bol soslu lezzet bombası

Domino’s’tan bir yeni lezzet daha Bol soslu lezzet bombası

Enfes pizzaları, dürümos lezzeti, makarnos seçenekleri ve çok daha fazlasını tüketicilere sunan Dominos’tan bir yenilik …