Son Dakika
Arçelik’ten Hassas Kıyafetler İçin; AirTouch Kurutma Makinesi 

Arçelik’ten Hassas Kıyafetler İçin; AirTouch Kurutma Makinesi 

Tüketicilerinin yaşamını kolaylaştıran ürünler geliştiren Arçelik, hassas giysileri yıllarca kullanmak için “Ne yapabiliriz?” sorusundan yola çıkarak AirTouch Kurutma Makinesi’ni geliştirdi. Sererek kurutma programıyla ‘makinede kurutulmaz’ etiketli çamaşırları bile güvenle kurutan Arçelik AirTouch Kurutma Makinesi bu özelliği ile en sevilen giysilerin yıpranmasını önleyerek kullanım ömrünü uzatıyor.

 Türkiye’nin lider beyaz eşya markası Arçelik, yenilikçi ürünleriyle fark yaratmayı sürdürüyor. Arçelik, sererek kurutma programıyla hassas giysileri yıpratmadan kurutan AirTouch Kurutma Makinesi ile tüketicilerinin hayatına kolaylık sunuyor.

AirTouch teknolojisine sahip ürün tambur hareketleri olmadan, serme yöntemiyle kurutma yaparak ‘hassas – kurutma makinesinde kurutulamaz etiketi’ olan ürünleri bile güvenle kurutabilmenizi sağlıyor.

Özel kanat formu ve hava akış sistemi ile narin giysileri mevcut kurutma makinalarına kıyasla çok daha hassas kurutabilme özelliğine sahip Arçelik AirTouch Kurutma Makinesi, tambur hiç hareket etmeden, kıyafetlerin üzerinden sadece hava geçirilerek kurutma yapmasına olanak tanıyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

ARÇELİK ESKİŞEHİR FABRİKASI DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ ÜRETİM MERKEZLERİ ARASINA ADINI YAZDIRDI

ARÇELİK ESKİŞEHİR FABRİKASI DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ ÜRETİM MERKEZLERİ ARASINA ADINI YAZDIRDI

Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) Sanayi 4.0 alanında dünya lideri üretim tesislerini belirlediği “Global Lighthouse Network”e …