Son Dakika
Arçelik’ten Yeni Nesil Süpürge; Imperium Go Plus, Her Hareketi Yeni Bir Güç Gösterisi

Arçelik’ten Yeni Nesil Süpürge; Imperium Go Plus, Her Hareketi Yeni Bir Güç Gösterisi

Yeni nesil süpürge teknolojisinde öne çıkan Arçelik, yepyeni ürünü Imperium Go Plus ile temizlik alışkanlıklarına farklı bir boyut kazandırıyor. 210AW emiş gücü ile evin ana süpürgesi kadar güçlü olan Arçelik Imperium Go Plus, yeni nesil fırçası ile otomatik olarak zemin tipine göre emiş gücünü ayarlayarak kullanım süresini optimum süreye çıkarıyor. 

Arçelik, akıllı ekranı, yüksek emiş gücü ve zemin algılama teknolojisiyle her yüzeyde maksimum performans gösteren yeni nesil süpürgesi Imperium Go Plus’ı tüketicilerinin beğenisine sundu.

210W yüksek emiş gücü sayesinde evin ana süpürgesi kadar güçlü

Temizlik alışkanlıklarını kökten değiştirecek Imperium Go Plus 210AW emiş gücü ile evin ana süpürgesinin yerine geçiyor. Yeni nesil fırçası ile otomatik olarak zemin tipine göre emiş gücünü ayarlayarak kullanım süresini optimum süreye çıkaran Imperium Go Plus özellikle halılarda yüksek kademeye çıkarak etkin temizlik sağlıyor.

Akıllı ekran uyarısı 

Gövde üzerinde yer alan ekranından anlık olarak kalan süreyi, emiş modunu ve şarj durumunu gösteren Imperium Go Plus, fırça, boru ve filtre kısmında meydana gelebilecek tıkanma durumlarında uyarısını ekran üzerindeki animasyon ile bildiriyor. Fırçasız motor teknolojisi (BLDC) sayesinde yüksek performans sağlayan Imperium Go Plus’ın 15, 30 ve 60 dakika olmak üzere 3 kademe ayarı bulunuyor. Fırçasında bulunan led ışığı sayesinde gözden kaçan veya görülmeyen kirlerin detaylı temizliğine yardımcı olurken, 28.8V Li-ion pili ile uzun pil ömrü ile de dikkat çekiyor.

Hafif ve ağırlık dengeli tasarım

Yatak ve koltukların alt kısımları gibi ulaşılması zor yüzeylere eğilmeden kolay erişim sağlayan Imperium Go Plus, TrayClean® özelliği sayesinde tek elle toz haznesini kolayca boşaltma imkanı sunuyor. Hafif ve ağırlık dengeli tasarımı sayesinde büyük kolaylık sağlıyor ve bu özelliği sayesinde süpürgeyi yere çekmek veya itmek için çaba sarf etmeye gerek kalmıyor. Ek aksesuarları ve bükülebilen borusu sayesinde, raflar, masa tezgâhı, koltuk altı, tavan olmak üzere tüm yüzeyleri eğilmeye gerek olmadan temizliyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Yaşamın Gizli Kalmış Tüm Renkleri En Doğal Haliyle Arçelik Imperium® 9 TV Serisi’nde

Yaşamın Gizli Kalmış Tüm Renkleri En Doğal Haliyle Arçelik Imperium® 9 TV Serisi’nde

Görüntü teknolojilerinin ulaştığı son noktayı tüketicilere sunan Arçelik, Imperium® 9 TV Serisi, ‘Gözbebeği Teknolojisi’ sayesinde …