Son Dakika
Teknolojisever Babalar İçin Dyson’dan Hediye Önerisi

Teknolojisever Babalar İçin Dyson’dan Hediye Önerisi

Babalar Günü yaklaşırken hediye alternatiflerini düşünmeye başladık bile. Dyson, teknolojiye meraklı babalara Dyson Supersonic saç kurutma makinesini bu güne özel stand hediyesiyle sunuyor.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi

Dyson mühendisleri; 150 derecenin üzerindeki aşırı ısının saçın yapısında geri dönüşü olmayan değişiklikler yarattığını, saçın güçsüzleşerek kırıldığını, sağlıksız ve mat görünmesine neden olduğunu keşfetti. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, akıllı ısı kontrolü sayesinde saçı ve saç derisini bu yüksek ısı hasarından koruyor.

V9 motorunu ve patentli Air Amplifier™ teknolojisini kullanarak güçlü ve kontrollü hava akımı yaratıyor. Aşırı ısıya ihtiyaç duymadan saçın sağlıklı bir şekilde kurumasına ve şekillendirilmesine imkân sunuyor. Saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarıp elektriklenmesini engellerken, babalara hızlı saç kurutmanın keyfini yaşatıyor.

Ürün, Babalar Günü’ne özel olarak tüm başlıklarını bir arada saklamanıza olanak sunan ve çelik malzemeyle tasarlanan manyetik stand hediyesiyle satışa sunuluyor.

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, siyah/nikel renk seçeneğiyle: https://www.dyson.com.tr/dyson-supersonic-black-nickel

 

Fiyatı: 2.999 TL

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Yeni ev kuranların olmazsa olmazı, kablosuz süpürge ve teknolojik saç bakım ürünleri!

Yeni ev kuranların olmazsa olmazı, kablosuz süpürge ve teknolojik saç bakım ürünleri!

Yaz mevsiminin gelmesi ve hayatın normalleşmesiyle düğün planı yapan çiftler için düğün günüyle ilgili hazırlıklar …