Son Dakika
SR Döner Yeni Lezzet Hattı

SR Döner Yeni Lezzet Hattı

2013 yılından beri değişmez Türk lezzeti döneri, enfes soslar ve marine lezzetlerle bambaşka bir konsepte dönüştüren SR Döner’in yeni sipariş hattı hizmete girdi. 

Geçtiğimiz günlerde şube sayısını artıran ve yaklaşık 30’u aşkın şubeyle tüm lezzet severlere daha geniş bir ağda hizmet veren SR Döner, artık yeni lezzet hattı 444 77 88 ile daha hızlı ve kaliteli bir servis sunuyor.

Meşhur soslu dürümlerinin yanı sıra sandviç, hamburger gibi diğer hızlı tüketim ürünleriyle de dikkat çeken Ankara markası, diğer illerde de yatırımlarına devam ederken, bu yeni girişimi ile her zaman hedeflediği yüksek hizmet kalitesini misafirleriyle buluşturmayı hedefliyor.

Fast Food A.Ş’nin iştiraklarından biri olan SR’nin büyüme stratejileri arasında girişimcileri destekleyen franchise projesi de bulunuyor. En iyi 21 girişimciyi yatırım bedeli ödenmeksizin şirket bünyesine dahil etmeyi planlayan SR Döner, sosyal sorumluluk alanındaki bilinciyle topluma “yeni yetenekler” ve “genç girişimciler” kazandırarak büyümeyi amaçlıyor.

Üretim tesisini kendi bünyesinde bulunduran Fast Food A.Ş, sağlıklı ve standartlara uygun üretim ve sevkiyat yöntemleri ile kurulduğu günden beri sunduğu kaliteden asla taviz vermemektedir.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.