Son Dakika
Siemens çamaşır makinesi alana 6 aylık Ariel sıvı deterjan hediye

Siemens çamaşır makinesi alana 6 aylık Ariel sıvı deterjan hediye

Yıkamanın tüm süreçlerinde kullanıcı ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkan i-Dos ve 10 kg yıkama kapasiteli Siemens Ev Aletleri çamaşır makinelerinden alana 6 aylık Ariel sıvı deterjan yanında hediye olarak geliyor.    

28 Şubat 2021 tarihine kadar sürecek kampanya dahilinde iDos özellikli WM14XEH0TR, WM12TS80TR, WM12T6H0TR ve 10 kg kapasiteli WM14XM8XTR, WM14XM80TR, WM14XFH0TR, WG54A2X0TR, WG52A2XVTR, WG52A2X0TR modellerinden birini alarak 6 aylık Ariel sıvı deterjan hediyesine sahip olunabiliyor. Su ve enerji tasarruflarıyla fark yaratan Siemens Ev Aletleri çamaşır makineleri tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Zorlu leke türleri için hazırlanmış özel leke çıkarma programları sayesinde de lekelerin üstesinden gelmek artık çok kolay.

İ-Dos’la fazla deterjan ve su tüketimimin önene geçin

Kampanya kapsamında alınabilecek, i-Dos çamaşır makineleri akıllı sensörleri ile makinenin içine konulan çamaşırın miktarını, kirlilik seviyesini ve kumaş türünü algılayarak gerekli deterjan, yumuşatıcı ve su miktarını kendisi belirleyen i-Dos ile fazla deterjan ve su tüketiminin önüne geçiliyor. Maksimum hijyen sağlayan bu teknolojiyle kullanıcının her yıkamada gereğinden fazla ekleyebileceği deterjanın arıtılması için kullanılan fazla su tüketiminin önüne geçilmiş olunuyor ve her yıkamada ortalama 10 litre su tasarrufu sağlanıyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

GELECEĞİ EVİMİZE TAŞIYAN SİEMENS EV ALETLERİ BAYİLERİ DİJİTALLEŞİYOR

GELECEĞİ EVİMİZE TAŞIYAN SİEMENS EV ALETLERİ BAYİLERİ DİJİTALLEŞİYOR

Geleceği evinize taşıyan, tasarım ve teknolojide öncü olmaya devam eden Siemens Ev Aletleri, Türkiye’nin dört …