Son Dakika
BİREVİM İş Zekâsı Teknolojisi “Red-On” ile Sektöründe İlke İmza Attı

BİREVİM İş Zekâsı Teknolojisi “Red-On” ile Sektöründe İlke İmza Attı

Salgın döneminin hemen başında, sektörünün ilk Görüntülü İletişim Sistemi’ni (GİS) hizmete sokarak hem çalışanlarına uzaktan sağlıklı ve kaliteli erişim hem de tasarruf sahiplerine evlerinin konfor ve sağlıklı ortamında hizmet sunma başarısı gösteren BİREVİM; şimdi de dünyanın en tanınmış ve yaygın iş zekâsı teknolojisi “Qliksense” altyapısını kullanarak, sektörünün iş zekâsı teknolojisi kullanan ilk firması oldu.

Dört yıl gibi kısa bir sürede sektörünün lokomotif gücü olarak sektöre ivme kazandırma başarısı gösteren “BİREVİM”, inovatif, yenilikçi ve öncü teknolojilerle de fark yaratmaya devam ediyor.

BİREVİM ailesini temsil eden “kırmızı” kelimesi ile “online” kelimesinin birleşiminden oluşan, markanın online yüzünü, online gücünü temsil eden “Red-On” ile Temmuz 2020‘den günümüze 92 ayrı uygulama geliştirildiği ve 61 adet lisans kullanıldığı vurgulandı.

Saha ve genel müdürlük birimlerine, Red-On üzerinden anlık görsel raporlama imkanı sunduklarını belirten BİREVİM Raporlama Müdürü Çağdaş Çakır, “Red-On ile tasarruf finansı sektöründe, İş Zekâsı uygulamasını kullanan ilk ve tek şirket olduk. Başka bir ifadeyle, sektörümüzde iş zekasının adı olduk. Kurum olarak, 61 lisansla, üst yönetim, genel müdür, birim yöneticileri, birim çalışanları ve saha satış müdürlerine kadar ulaşıyoruz. Qliksense’in e-posta gönderme özelliği ile de lisansı olmayan, özellikle saha tarafındaki kullanıcılara anlık, saatlik vb. raporlamaları rahatlıkla gönderebiliyoruz. Bu özellik sayesinde, tüm iş birimlerinin gerçekleştirdiği geleneksel raporlama şeklini, Qliksense üzerinden otomatize ederek, iş süreçlerinin hızlanmasını ve stratejik kararlar alabilmelerini sağlıyoruz.  İş süreçlerine hızlı ve anında takip olanağı sağlayan RED-ON ile günlük akışa önemli bir hız kazandırdık” dedi.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Tasarruf finansman sektörü itibar kazandı

Tasarruf finansman sektörü itibar kazandı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), vatandaşların hak ve menfaatlerinin korunması amacıyla tasarruf finansman faaliyeti …