Son Dakika

Sahnede olma deneyimini bir de onlardan dinleyin, “Sahne Tozu Yutanlar”

İlk bölümüyle 19 Ocak’ta yayında! Zorlu PSM dijital dünyaya yepyeni perspektiflerden içerik sunmaya devam ediyor. Tiyatrodan müziğe danstan müzikale kadar farklı sanat dallarını aynı heyecanla sahnede icra eden pek çok sanatçıyı ağırlamaya hazırlanan Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Sahne Tozu Yutanlar” 19 Ocak’ta Zorlu PSM Youtube kanalında başlıyor.

Dijital dünyaya kazandırdığı yepyeni formatlardaki içerikleriyle seyircilere farklı deneyim ve bakış açıları sunmayı sürdüren Zorlu PSM, şimdi de “Sahne Tozu Yutanlar” programı ile sahnede olmanın heyecanını, farklı disiplinlerle tecrübe edenleri Youtube kanalında ağırlıyor.

Hayallerin sınırlanmadığı bir yer “sahne”… 

Her hafta, sahneyi aynı heyecanla tecrübe etmiş farklı disiplinlerden sanatçıların birbirlerine merak ettiklerini soracağı ve sahne tozu yutmanın kendileri için anlamını konuşacakları Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Sahne Tozu Yutanlar” 19 Ocak Salı günü Zorlu PSM Youtube kanalından seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Hayallerin sınır tanımadığı bir deneyim alanı olan sahneyi bir de onların ağzından dinleyelim” diyerek hayata geçirilen seride, her hafta iki farklı konuğun zaman zaman dertleşmesi zaman zamansa sohbetine dönüşen programla sahnede olmanın anlamı, sahnenin vazgeçilmez isimlerinin ağzından yeniden anlatılacak.

“Sahne Tozu Yutanlar” her Salı Zorlu PSM YouTube kanalından izlenebilecek.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Her yer Instagram her yer TikTok

Her yer Instagram her yer TikTok

Anne babaların dikkat etmesi gereken akıllı telefon trendleri      Her yer Instagram her yer …