Son Dakika
ISICAM SİSTEMLERİ’NİN AYLİN KONTENTE İLE ŞEFFAF SOHBETLER PROGRAMI YOUTUBE’DA YAYINDA ISICAM SİSTEMLERİ’NİN AYLİN KONTENTE İLE ŞEFFAF SOHBETLER PROGRAMI YOUTUBE’DA YAYINDA

Isıcam Sistemleri’nin Aylin Kontente ile Şeffaf Sohbetler Programı Youtube’da Yayında

Türkiye’nin köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam, Isıcam Sistemleri ile enerji tasarrufunun önemini toplumun her kesimine anlatmak, doğru cam seçimi ile sağlanacak tasarruf konusunda bilinci artırmak amacıyla Isıcam Sistemleri Youtube kanalında oyuncu Aylin Kontente ile “Şeffaf Sohbetler” programını başlattı.

Program boyunca, alanında uzman isimlerin katıldığı keyifli sohbetlerde tasarruf, ısı, güneş ve gürültü kontrolünün yanı sıra emniyet ve güvenlik sağlayan yüksek nitelikli Isıcam’ların faydaları anlatılıyor. Aylin Kontente sunuculuğunda gerçekleşen sohbetler Isıcam Sistemleri Youtube kanalında izlenebiliyor.

Bireysel tasarrufu toplumsal kazanca dönüştürmeyi görev olarak üstlenen Şişecam, doğru cam seçimi ile sağlanan tasarruf konusunda bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Isıcam markası, oyuncu Aylin Kontente ile alanında uzman olan isimleri ağırladığı “Şeffaf Sohbetler” programının ilk bölümünü Isıcam Sistemleri Youtube kanalında yayınladı.

Aylin Kontente, farklı alanlarda uzmanlaşmış konuklarıyla gerçekleştirdiği esprili ve keyifli sohbetler esnasında Isıcam markasının insan hayatına ve sağlığına katkısını anlatıyor. Programın ilk bölümünde, eşi ünlü oyuncu Alper Kul’u konuk eden Aylin Kontente, devam eden bölümlerde kişisel gelişim, müzik, sağlıklı beslenme, değerli taşlar gibi farklı disiplinlerden uzmanların yanı sıra; mimari, yeşil bina, doğrama ve mimaride cam konusunda uzmanlaşmış sektör profesyonellerini ve Isıcam Yetkili Üreticileri’ni ağırlıyor.

 

Isıcam’ın ısı, güneş, gürültü kontrolü, emniyet ve güvenlik sağlayan yüksek nitelikli camlarının özelliklerinin ele alındığı bu keyifli sohbetlerde, tüketicilere doğru cam seçiminin ısıtma ve soğutma giderlerindeki tasarrufa olumlu etkisi vurgulanıyor. Bu eğlenceli program boyunca yayınlanacak videolarda Isıcam’ın farklı alanlardan uzmanların hayatlarındaki yeri değişik perspektiflerden seyirciye aktarılıyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

ŞİŞECAM ESKİŞEHİR’E YAKLAŞIK 1 MİLYAR TL’LİK YENİ CAM AMBALAJ FIRIN YATIRIMI YAPACAK

Şişecam Eskişehir’e yaklaşık 1 milyar TL’lik yeni cam ambalaj fırın yatırımı yapacak

Cam ve kimyasallar sektörlerinin global oyuncusu Şişecam, Türkiye’ye değer katan yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Şişecam …