Son Dakika
PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDAN BEBEKLERE ÖZEL HEDİYE SETLERİ

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDAN BEBEKLERE ÖZEL HEDİYE SETLERİ

Paşabahçe Mağazaları, sevdiklerinin yakın zamanda dünyaya gelen bebekleri için hediye telaşına girenlere Baby Boy ve Baby Girl Hediye Setleri ile yardımcı oluyor. Erkek ve kız olmak üzere 2 seçeneği olan Baby Boy ve Baby Girl Hediye Setleri özenle hazırlanmış ürünleri ile farklı ve yaratıcı bir hediye seçeneği sunuyor. 

Ev ve yaşama dair binlerce ürün ve fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, yeni doğan bebeklere hediye almak için seçim yapmakta zorlananlara bebek hediye setlerini öneriyor. Erkek bebekler için Baby Boy, kız bebekler için ise Baby Girl Hediye Setleri, içindeki ürünler ve şık kutu tasarımıyla hediye telaşına son veriyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın özel olarak hazırladığı, kutusunda siyah ve yeşil rengin dikkat çektiği Baby Boy Hediye Seti’nin içerisinde; Babyhorse Çerçeve, İlk Diş / Saç Kutu Seti, Babyboy Tebrik Kartı, Nazar Nugget, Plane Seramik Kase ve Kare Metal Kutu yer alıyor. Kutusunda kırmızı rengin hakim olduğu Baby Girl Hediye Seti’nin içinde ise Babybear Çerçeve, İlk Diş / Saç Kutu Seti, Babygirl Tebrik Kartı, Nazar Nugget, Angel Seramik Kase ve Kare Metal Kutu bulunuyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın hazırlamış olduğu Baby Boy ve Baby Girl Hediye Setleri’ni görmek, ev ve yaşam alanları için sunduğu hediye önerilerini ve daha fazlasını yakından görmek için Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir yada www.pasabahcemagazalari.com’u ziyaret edebilirsiniz.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’ndan Bayram Hediyesi Önerileri

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’ndan Bayram Hediyesi Önerileri

Ev ve yaşama dair binlerce ürün ve fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, bayram alışverişinizde tüm sevdiklerinize …