Son Dakika
MultiNet yemek kartının yaygın üye iş yeri ağına Özkuruşlar’ın tüm şubeleri eklendi!

MultiNet yemek kartının yaygın üye iş yeri ağına Özkuruşlar’ın tüm şubeleri eklendi!

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, yemek kartı çözümü MultiNet’in geçerli olduğu üye iş yeri ağını genişletmeye devam ediyor. Kullanıcılarına en iyi yemek kartı deneyiminden fazlasını sunan MultiNet yemek kartı artık tüm Özkuruşlar marketlerde geçerli. 

 

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, yemek kartı çözümü MultiNet’in geçerli olduğu 30 bin restoran, kafe, büfe ve marketten oluşan geniş üye iş yeri ağını yepyeni iş birlikleriyle genişletmeye devam ediyor. Güçlü teknolojik altyapısıyla kullanıcılarına pratik ve güvenli bir ödeme yöntemi sunan MultiNet yemek kartı artık tüm Özkuruşlar şubelerinde kullanabilecek.

 

MultiNet yemek kartı ile öğle yemeği harcamalarında firmalara tasarruflu gider yönetimi hizmeti veren Multinet Up, yemek kartı kullanıcılarına yeni nesil bir ödeme deneyiminin yanı sıra çeşitli kampanya ve iş birlikleri ile avantajlar sunuyor. Harcama noktalarının yaygınlığı ile kullanıcıların diledikleri yerde ister marketlerde ister yeme-içme mekanlarında alışveriş yapmasını kolaylaştıran MultiNet yemek kartının üye iş yeri ağına Özkuruşlar marketlerin tüm şubeleri eklendi.

 

MultiNet’liler 1992 yılından beri kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Özkuruşlar’ın tüm mağazalarında gıda, sebze-meyve, kasap, şarküteri, içecek, kuruyemiş, temizlik gibi kategorilerde binlerce üründen uygun fiyatlarla ve MultiNet avantajlarıyla yararlanabilecek.

 

MultiNet kullanıcıları ister fiziki kartları ile ister Multinet Up’ın mobil cüzdan uygulaması MultiPay ile ödemelerini tamamen dijital ve temassız olarak saniyeler içinde gerçekleştirebiliyor. Marketlerde kasa sırası beklemeden hizmet alıyor; eve verilen siparişlerin ödemesini kapıda saniyeler içinde ve temassız olarak yapabiliyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Multinet Up’a “Leadership in Sales Awards”tan ödül!

Multinet Up’a “Leadership in Sales Awards”tan ödül!

Ödülleri) 7 Ekim 2021’de gerçekleşen ödül galası ile sahiplerini buldu. Satış ekosisteminin gelişimine katkı sağlayan …