Son Dakika
Lincoln Electric’ten, Gelişmiş Kaynak Ekipmanları İçin Yeni 5 Yıllık Fabrika Garantisi

Lincoln Electric’ten, Gelişmiş Kaynak Ekipmanları İçin Yeni 5 Yıllık Fabrika Garantisi

Şirket, uzatılmış küresel garanti süresi imkanı ile gelişmiş kaynak ekipmanları alanında sektöre liderlik ediyor.

Lincoln Electric, gelişmiş  kaynak ekipmanlarının sektörde öncü bir uygulama olan 5 yıllık fabrika garantisi kapsamında olacağını duyurdu. Mevcut 3 yıllık garantinin uzatılmasıyla hayata geçirilen yeni 5 yıllık garanti süresi, önceki parça ve işçilik dahil garanti koşulları çerçevesindeki tüm onarımları kapsayarak müşterilerin ekipmanlarını 2 yıl daha gönül rahatlığıyla kullanmasını sağlıyor.

Lincoln Electric İleri Teknoloji Direktörü Bruce Chantry: “Yaklaşık 30 yıldır gelişmiş kaynak ekipmanımızdaki yenilik ve teknolojilerle müşterilerimizin kaynak işindeki kaliteyi ve üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olduk. Üretkenlik ve kalitenin operasyonlar için çok önemli olduğunun farkındayız. Bunun yanında güvenilir ekipmanlara sahip olmak da önemli. Lincoln Electric mühendislik ve üretim ekiplerinin birlikte uzun yıllara dayanan çabaları sonucunda, müşterilerimize en gelişmiş kaynak çözümlerinin yanı sıra sektörün en kapsamlı garanti uygulaması olan 5 yıllık garanti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” diyor.

Yeni 5 yıllık garanti kapsamındaki gelişmiş kaynak ekipmanları şunlar:

  • Power Wave® Gelişmiş Proses Kaynak Makineleri
  • PIPEFAB™ Kaynak Sistemleri
  • AutoDrive® Robotik Tel Sürme Üniteleri
  • Power Feed® Gelişmiş Tel Sürme Üniteleri
  • APEX® Mekanize Kontrol Üniteleri
  • MAXsa® Tozaltı Kaynağı Kontrol Üniteleri ve Tel Sürme Üniteleri

Lincoln Electric’in garanti kapsamı ve sınırlamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sınırlı garantinin kopyasına ulaşmak için www.askaynak.com.tr adresini ziyaret edin.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Lincoln Electric Türkiye’den yeni kaynak sistemi PIPEFAB™

Lincoln Electric Türkiye’den yeni kaynak sistemi PIPEFAB™

Kaynak sektörünün lider kuruluşlarından Lincoln Electric Türkiye; boru ve kazan imalatında ideal kurulum sağlamak için …