Son Dakika
Koroplast’ın ’40 yıl kahvesi’ etkinliğine rekor ilgi

Koroplast’ın ’40 yıl kahvesi’ etkinliğine rekor ilgi

Çöp torbası, mutfak yardımcı ürünleri ve temizlik ürünleriyle Türk tüketicisini ilklerle buluşturan Koroplast, 40. yılını kutluyor. 40. yılına özel   ‘40 yıl kahvesi’ adlı keyifli bir online etkinliğe imza atan Koroplast, ‘Birlikte kolay’ mottosuyla tüketicilerini de etkinlikte ağırladı. Oyuncu Yasemin Sakallıoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen; Astrolog Elvan, Şokopop ve Pandami Müzik grubunun konuk olduğu canlı yayına ilgi büyüktü. 1,5 saat süren etkinliği yaklaşık 250 bin kişi izledi. 

 

 

Türkiye’nin çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde akla ilk gelen lider markası Koroplast, bu sene 40. yılını kutluyor. “Birlikte Kolay” diyerek yediden yetmişe herkesin hayatını kolaylaştıran Koroplast, 40. yılına özel projelerle tüketicilerine her kanaldan sesleniyor. Bu kapsamda, dijital ortamda ’40 yıl kahvesi’ adlı bir etkinlik düzenleyen Koroplast, tüketicilerine keyifli bir 90 dakika yaşattı. Oyuncu Yasemin Sakallıoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen, Astrolog Elvan, Şokopop ve Pandami Müzik grubunun konuk olarak yer aldığı organizasyona ilgi büyüktü. Canlı yayında anlık olarak 15 bin kişinin toplamda ise 250 bine yakın kişinin katıldığı etkinlik, ulaştığı kişi sayısıyla da başarılı olmanın ötesine geçti.

 

 

Sohbet, yarışma, müzik, astroloji ile keyifli saatler

Tüketicileriyle iletişim kanallarını çeşitlendirerek onların hayatına daha fazla dokunan Koroplast, 40. yıl etkinliğini de tüketicilerinin ilgi ve beklentisi doğrultusunda planladı. Oyuncu Yasemin Sakallıoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren izleyiciler, Astrolog Elvan’a astroloji konusunda merak ettiklerini sorma fırsatı buldu. Canlı yayında Şokopop ile 40 yıllık magazin gündemi konuşulurken, Koroplast’ın da ilklerinden yola çıkarak hazırlanan yarışma bölümü, izleyicilerden tam not aldı. Son günlerin sevilen müzik gruplarından Pandami Müzik ise etkinliğe ayrı bir renk ve eğlence kattı.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Kurban Bayramında Koroplast’la ‘Paylaş, Bayram Et’

Kurban Bayramında Koroplast’la ‘Paylaş, Bayram Et’

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünlerinde Türkiye’yi 40 yıldır ilklerle buluşturan Koroplast’ın Kurban Bayramına özel reklam …