Son Dakika
Homend Stand Mikser ile mutfakta keyifli anların tadını çıkarın!

Homend Stand Mikser ile mutfakta keyifli anların tadını çıkarın!

Homend’den sizi kendisine hayran bırakacak yeni yardımcınız: Homend Profashion Prof 3003H Stand Mikser. Marifetleri saymakla bitmeyen Homend Stand Mikser ile en kıdemli şeflere bile taş çıkartacaksınız.
 
Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatınızı kolaylaştırarak, yaşam kalitenizi yükselten Homend’den sizi kendisine hayran bırakacak yeni yardımcınız: Homend Profashion Prof 3003H Stand Mikser. Marifetleri saymakla bitmeyen Homend Stand Mikser, çelik döküm yapısı sayesinde uzun süreli kullanım özelliği ve maksimum performansı ile mutfakta olmayı keyif haline getiriyor.

Üç farklı karıştırma aparatı var
Farklı uçlara sahip olan Homend Stand Mikser ile istediğiniz karışımları hazırlamak artık çok kolay. Üç farklı karıştırma aparatı olan;  yoğun hamurlar için yoğurma kancasını, orta yoğunluklu hamurlar için karıştırma ucunu ve sıvı karışımlar için çırpma ucunu kullanabileceğiniz mikseriniz sayesinde en kıdemli şeflere bile taş çıkartacaksınız. 6 lt’lik karıştırma haznesine 2 kg’a kadar malzeme alabilen Homend Stand Mikser, hamuru hiç zorlanmadan üstelik tam da istediğiniz gibi karıştırıyor.

Alüminyum döküm şık gövdesi ile göz alıcı tasarım
8 kademeli hız ayarına sahip olan mikseriniz, 1300 Watt’lık motor gücü ile de göz dolduruyor. Kolayca kavranabilen yapısıyla elinizden kaymayan ve rahat bir kullanım sunan Homend Stand Mikser ile hayallerinizin ötesinde bir konfora sahip olacaksınız. Mikserinizin göz alıcı şık gövdesi ise alüminyum döküm kaplamadan yapıldı.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Sıcak yaz günlerinde tadına doyamayacağınız soğuk lezzetlerin ustası: Homend Blendsetter

Sıcak yaz günlerinde tadına doyamayacağınız soğuk lezzetlerin ustası: Homend Blendsetter

Taptaze karışımlar hazırlamanız, birbirinden lezzetli smoothie ve milkshake’lerle sıcak yaz günlerinin keyfini çıkarmanız için Homend …