Son Dakika
Gücü bu topraklardan, tadı doğallığından gelen Güzel Köyden ürün gamını genişletiyor

Gücü bu topraklardan, tadı doğallığından gelen Güzel Köyden ürün gamını genişletiyor

Yenilikçi tarım uygulamaları ile adından söz ettiren Konsept Tarım’a ait Güzel Köyden markası ürün gamını genişletti. Ham maddesinden işlenmesine yüzde 100 yerli üretim misyonuyla, tüketicilerin doğal, sağlıklı ve yerli gıdaya ulaşmasını hedefleyen Güzel Köyden’in ürün gamına kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru dut ve Antep fıstığı da eklendi.

Manisa’da uzun yıllardır ceviz, badem, zeytinyağı, lavanta ve bal üretimi yapan, aynı zamanda gezen tavuk yumurtası ve küçükbaş hayvancılık tesisleri bulunan Konsept Tarım, Güzel Köyden markasını geçtiğimiz aylarda tüketicilerin beğenisine sundu. İlk etapta ceviz, badem, bal, zeytinyağı, lavanta yağı ve lavanta suyu ile tüketicileriyle buluşan Güzel Köyden, yakın zamanda ürün gamına kuru incir, kuru dut, kuru üzüm ve kuru kayısı gibi kuru meyveler ile Antep fıstığını da ekledi. Tazeliğini uzun süre koruyan kilitli paketlerle raflardaki yerini alan yeni ürünler iki farklı gramaj seçeneği ile tüketicilerle buluşuyor.

Türkiye’nin bereketli topraklarında bitkilerin, hayvanların ve insanların bir arada yaşadığı kusursuz bir ekosistemin parçası olan Güzel Köyden, yerli, doğal, katkısız ürünleriyle ön plana çıkıyor. Manisa Gördes, Kula ve Salihli ilçelerindeki çiftliklerde faaliyet gösteren API Group iştiraki Konsept Tarım’a ait ürünleri son tüketici ile buluşturan Güzel Köyden’in ürün gamında, başta ceviz ve badem olmak üzere, Antep fıstığı, kuru kayısı, kuru dut, kuru üzüm, kuru incir, zeytin, zeytinyağı, bal, lavanta suyu, lavanta yağı bulunuyor.

Yurtdışından gelen ithal ürünleri paketleyip satmak yerine Türk tarımını geliştirmeyi ve tüketiciyi bu toprakların doğal, katkısız, sağlıklı ürünleri ile buluşturmayı hedefleyen Güzel Köyden, yüzde 100 yerli üretim yapan ilk marka olma özelliğini taşıyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.