Son Dakika
Eker Süt Ürünleri, dünya turizm gastronomisinin buluşacağı FSUMMIT’e katılıyor

Eker Süt Ürünleri, dünya turizm gastronomisinin buluşacağı FSUMMIT’e katılıyor

Süt ve Süt Ürünleri sektörünün en beğenilen markalarından biri olan Eker, gastronomi turizmi ve ağırlama sektörünün önde gelen isimlerinin buluşacağı 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’e katılıyor. 23-24 Haziran’da EXPO Antalya Sergi Alanı’nda yapılacak FSUMMIT’in aynı zamanda içecek sponsorlarından biri olan Eker, etkinlik alanında kuracağı standında sağlıklı ve lezzetli ürün ailesini sergileyecek.

Türkiye’yi 44 yıldır lezzet ve tazelik ile buluşturan Eker, sektörel etkinliklerin yeniden yapılmaya başladığı bu dönemde önemli bir zirveye katılarak sektör temsilcileri ile bir araya geliyor. Dünya turizm gastronomisinin buluşacağı FSUMMIT’de yerini alan Eker, zirvenin fuar alanında kuracağı standında; ayran, yoğurt, sütlü tatlı çeşitleri gibi klasikleşmiş sevilen lezzetlerini, pandemi döneminde yoğun ilgi gören fonksiyonel probiyotik ürün ailesini, kefir çeşitlerini ve diğer yeni lezzet seçeneklerini sergileyecek.

EXPO Antalya Sergi Alanı’nda 23-24 Haziran’da “Ağırlamada Farklılaşma” teması ile yapılacak FSUMMIT’te yerli ve yabancı yatırımcılar, yöneticiler, şefler ve F&B yöneticileri başta olmak üzere ağırlama sektörünün tüm paydaşları bir araya gelecek. İki gün sürecek etkinlikte; sektördeki yenilikler, pandemi sonrası yeni normal düzen, turizm gastronomisinde farklılaşma, ağırlamada kalitenin önemi ve sürdürülebilirlik gibi konular masaya yatırılacak.

FSUMMIT’e içecek sponsorluğu desteği de veren Eker, kanal stratejisinin temelinde yer alan ev dışı tüketim alanının yeniden canlanmasına katkı sağlayan etkinliklerde önümüzdeki dönemde de yer almaya devam edecek.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Ünlü Şefler, WorldFood İstanbul’da buluştu!

Adeta doğanın kendisi gibi cildi yenileyen krem; Yeni Reset Oil in Serum

Türkiye’nin gıda ve gastronomi kültürünü dünyaya duyuran, Uluslararası Gıda Ürünleri Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul …