Son Dakika
Bosch Partner Program’dan 3 Kat Puan Kampanyası

Bosch Partner Program’dan 3 Kat Puan Kampanyası

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün kazandıran sadakat kulübü Bosch Partner Program’ın üyelerine özel düzenlediği kampanyasında son günler.

 

Üyelerine sağladığı avantajlarla sektörünün iddialı sadakat kulüplerinden biri olan Bosch Partner Program, Türkiye genelinde başlattığı 3 kat puan kampanyası 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.  Bosch Partner Program üyeleri, 1 Nisan– 30 Haziran tarihleri arasında devreye alımını gerçekleştirdikleri Bosch Condens 2200i W modelinin 20 ve 24 kW kapasiteleri, Condens 2300i W ve Condens 2500 W kombileri için 3 kat puan kazanma şansı yakalayacaklar.

 

Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program

Bosch Partner Program, sektördeki partnerlerine, satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri, fabrika ziyaretleri ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Bosch Termoteknik, gerçekleştirdiği ihracatla bu yıl da iklimlendirme sektörünün birincisi!

Bosch Termoteknik, gerçekleştirdiği ihracatla bu yıl da iklimlendirme sektörünün birincisi!

İklimlendirme kategorisinin güçlü firmalarından Bosch Termoteknik, İSİB tarafından takdim edilen “2020 yılı en çok İhracat …