Son Dakika
Doğtaş İmzalı Matilda Koleksiyonuyla Evinizde Bahar Esintisi!

Doğtaş İmzalı Matilda Koleksiyonuyla Evinizde Bahar Esintisi!

Doğtaş imzalı Matilda oturma grupları ve yatak odaları evinize İlkbahar esintisi taşırken, devam eden 2020 fiyatları yüzleri güldürüyor.

Doğtaş imzalı şık ve fonksiyonel tasarımlar; yaşam alanlarını yenilemek isteyenlere bahar esintisi vaat ediyor.

İnce Zevkli Matilda’da Oturma Alanlarınıza Zarif Dokunuşlar;

Matilda oturma grubunun modern tasarımı sunduğu üst düzey konforla, salonunuzu içinde bulunmaktan mutluluk duyacağınız bir yaşam alanına dönüştürüyor. İnce bir zevki yansıtan Matilda koltuk takımında göze çarpan iddialı detaylar, şık aksesuarlarla kombinlenerek oturma alanlarına sıcaklık katıyor.  3’lü koltuk, 2’li koltuk ve berjerden oluşan Matilda koltuk takımında, ahşaba eşlik eden siyah ahşap baza ve siyah metal ayaklar, gold veya krom renkte metalik pabuçlarla tamamlanıyor. Koleksiyonda yer alan aksesuarlar arasında şık objeler, vazo setleri, şamdanlar tasarımlarıyla dikkat çekerken, yaşam alanlarında sıcak bir ambiyans sağlıyor.

Bir berjerden Daha Fazlası: Matilda Berjer; 

Dekorasyon tercihini modern tarzdan yana kullananların tercihi Matilda berjer, sağladığı üstün konfor ve şık çizgileriyle yaşam alanlarında göz dolduruyor.

Yatak Odanızın Tasarım Hali;

Matilda koleksiyonunda, bazalı karyola, kapaklı ve sürgülü alternatifli dolaplarla şık komodinin yanı sıra, makyaj masası, puf, konsol aynası, ayak ucu pufu gibi şık ve fonksiyonel tamamlayıcı parçalar dikkat çekiyor.

Doğtaş, EvindeGör uygulamasının da aktive olduğu  www.dogtas.com   sitesi üzerinden sağladığı online alışveriş imkanıyla ve mağazalarıyla tarz ve uyumun aşkını evlerinize taşımaya devam ediyor.

 

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Doğtaş Larina Oturma Grubuyla, Evlere Taze Bahar Esintisi Geliyor!

Doğtaş Larina Oturma Grubuyla, Evlere Taze Bahar Esintisi Geliyor!

Doğtaş, yepyeni koleksiyonu Larina oturma grubu ve tamamlayıcı şık aksesuarlarıyla yaşam alanlarında fark yaratmaya hazır. …