Son Dakika
Burger King® Ailesinin Yeni Üyesi: Barbeko Burger

Burger King® Ailesinin Yeni Üyesi: Barbeko Burger

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®’in lezzet ailesi genişlemeye devam ediyor. Efsane olmaya aday, lezzetli Burger eti ile barbekü sosunun bir araya geldiği Barbeko Burger lezzet severlerin gönlünü fethedecek.

Burger King® lezzetlerini genişleterek yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Son olarak misafirlerine sunduğu Barbeko Burger ile müdavimlerini farklı bir lezzet deneyimine davet ediyor.

Burger etinin nefis barbekü sosu ve susamlı sandviç ekmeğiyle ile bir araya geldiği Barbeko Burger, 22 Haziran itibariyle İstanbul’daki* tüm Burger King® restoranlarında satışa sunulacak. Lezzet şöleni yaşamak isteyen misafirler sadece tekli değil çıtır patates ve içeceği ile de yepyeni ve enfes Barbeko Burger Menü’yü tercih edebilecek.

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları, kademeli normalleşme kararları çerçevesinde restoranlarında misafirleriyle buluşuyor ve verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı, Getir ve Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Burger King® lezzet ailesinin yeni üyesi: BK Crispy Chicken

Burger King® lezzet ailesinin yeni üyesi: BK Crispy Chicken

 Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King® lezzet ailesinin en yeni üyesi BK Crispy Chicken’ı tavukseverlere …