Son Dakika
Yumoş Deterjan Çok İyi Çıktı!

Yumoş Deterjan Çok İyi Çıktı!

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, canlılığını ve bakımını üstlenen Yumoş, ilk kez çamaşır deterjanı çıkardı.  Yumoş’un çamaşır bakımındaki uzmanlığını yansıtan ve giysileri nazikçe yıpratmadan temizleyen Yumoş Deterjan Serisi ile raflarda yerini aldı.

Türkiye’nin en sevilen çamaşır bakım markalarından Yumoş, çamaşır bakımındaki uzmanlığını şimdi de çamaşır yıkamaya taşıyor. Giysilerin ilk günkü gibi yeni kalmasını ve canlı renklerini korumasını sağlayan Yumoş Deterjan serisi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. 20 yıldır eşsiz kokularıyla giysilere eşlik eden ve ilk kez çamaşır deterjanı kategorisine adım atan marka, Yumoş Deterjan serisi ile giysilerin zamanla yıpranmasını önlüyor, renklerini ilk günkü gibi koruyor ve giysilerin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

Yumoş Deterjan Serisi’nin Renkli ve Siyah varyantları içeriğindeki Pro-Fibre teknolojisi ile giysilerin liflerini sararak dokusunu onarıp korurken canlı ve renkli giysilerde zamanla oluşan tüylenmeyi ve yıpranmayı engelleyerek uzun süre göz alıcı ve yeni gibi kalmasını sağlıyor. Narin giysiler için geliştirilen Yumoş Deterjan varyantı ise micellar teknolojisi ile giysilerde doku bakımını sağlıyor.

Ön yıkamaya gerek duymadan giysileri nazikçe temizleyen Yumoş Deterjan serisi içeriğindeki Yumoş eşsiz parfümü sayesinde, giysilerde ferah ve temiz bir koku bırakırken sahip olduğu şeffaf formülü ile giysilerin üzerinde kalıntı bırakmadan bakımını yapıyor.

Yumoş Deterjan Serisi, ulusal ve yerel marketlerin yanı sıra e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı:

  • Yumoş Deterjan Renkli -2520 ML-42 Yıkama 29.90TL
  • Yumoş Deterjan Narin -2520 ML-42 Yıkama 29.90TL
  • Yumoş Deterjan Siyah -2520 ML-42 Yıkama 29.90TL

hakkında Özgür Karip