Son Dakika
Xiaomi, dünya genelinde Mi Fanları ile 1.000’inci Xiaomi Mağazasını kutluyor

Xiaomi, dünya genelinde Mi Fanları ile 1.000’inci Xiaomi Mağazasını kutluyor

Tüm dünyayı etkileyen COVID-19 kısıtlamaları altında açılan 1.000’inci mağaza, şirketin perakende alanındaki gücünü gösteriyor.

Uluslararası pazarlara* yönelik 1.000’inci mağazasını açan küresel teknoloji lideri Xiaomi, büyüme hedeflerine yönelik önemli bir kilometre taşına ulaştı. Xiaomi, bu başarısını hem sanal hem de fiziksel ortamlarda düzenlediği 1.000’inci Xiaomi Mağazası etkinlikleriyle kutluyor. Bu noktaya gelinmesinde büyük rol oynayan Mi Fanlarını unutmayan şirket, etkinlikler kapsamında özel hediyeler ve promosyonlar sunuyor. Türkiye’ye özel olarak hazırlanan çalışmalar kapsamında 64 GB Redmi 9C’de 100 TL ve tüm Redmi Note 10’da 200 TL indirim yapılacak. Yerli üretilen Redmi 9T alan herkese Mi True Wireless Earphones 2 Basic hediye edilecek. Seçili modelleri satın alan kullanıcılara da 1500 adet ‘Teşekkürler’ tshirt’ü verilecek. Bunların yanında belirli ekosistem ürünlerinde de yine çok özel indirimler Türkiye’nin 29 şehrinde 59 adet Mi Store’da Mi Fanlarını bekliyor.

Dünya genelinde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Xiaomi’nin 1.000’inci mağazası açılıyor

Bu başarı, dünyanın dört bir yanında fiziksel mağazaların karşı karşıya kaldıkları tüm zorluklara rağmen elde edildi. Xiaomi’nin 1.000’inci mağazası, şirketin tüketiciler arasındaki gücünü ve küresel pazarlardaki büyüme potansiyelini göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Xiaomi Mağazaları, Xiaomi iş ortakları tarafından kurulan ve işletilen perakende satışlara yönelik fiziksel mağazalardır. Uluslararası Xiaomi Mağazalarının tamamı Xiaomi standartlarına uygun olarak işletilmekte ve yalnızca resmi Xiaomi ürünleri satılmaktadır. Bu nedenle Xiaomi Mağazaları, şirketin çevrimdışı perakende işini yansıtan yüksek standartlı resmi temsilcileridir.

Küresel Xiaomi Mağazası kampanyası 5 yıl önce başladı

Xiaomi’nin ilk küresel mağazası 2016 yılında Singapur’da Mi Fannlarına hizmet vermeye başladı. 2016 yılından bu yana mağaza sayısı dünya genelinde hızla arttı ve yalnızca 2020 yılında eklenen 363 mağaza ile çok önemli bir büyüme ivmesi yakanladı. 2020 yılının sonunda dünya genelinde 63 pazarda hizmet veren Xiaomi Mağaza sayısı toplamda 841 mağazaya ulaştı.

Xiaomi, bu önemli büyümeyi kutlamak için kurulduğu günden bu yana şirketin yanında olan ve ürünlerine inanan sayısız Xiaomi kullanıcısının ve Mi Fanlarının bu desteğini karşılıksız bırakmayarak hem sanal hem de fiziksel ortamda 1000. Xiaomi Mağazası kutlamalarını başlatıyor.

Kutlamalar, birçok fiziksel mağazada yapılacak büyük indirimlerin yanı sıra internet üzerinden de paralel olarak yürütülecek bir promosyon kampanyasıyla başlayacak**. Etkinliğe özel hediyeler, bu noktaya gelmede büyük rolü olan Mi Fanlarına şükran ifadesi olarak birçok farklı dilde hazırlanan “Teşekkürler” ibaresiyle özel olarak tasarlanmış bir Xiaomi logosuyla birlikte verilecek.

 

Xiaomi, 2016 yılında başlattığı Xiaomi Mağazası programıyla büyümeye ve mağaza sayısını artırmaya devam edecek.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Merakla beklenen Xiaomi Pad 5 Türkiye’de satışa sunuldu

Merakla beklenen Xiaomi Pad 5 Türkiye’de satışa sunuldu

Küresel teknoloji lideri Xiaomi’nin hem oyun hem iş için özel olarak tasarladığı Pad 5 3.999 …