Son Dakika
WEEWELL YOĞURT MAKİNESİ İLE YOĞURT MAYALAMAK ARTIK ÇOK KOLAY

WEEWELL YOĞURT MAKİNESİ İLE YOĞURT MAYALAMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Bebeklerin genelde 6. aydan itibaren sütten ek gıdaya geçiş sürecinde, ebeveynlerin en çok tercih ettiği besinlerden biri olan yoğurt, geleneksel mayalama yöntemlerinin dışında artık dijital yoğurt makinelerinde hazırlanıyor. Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell’in yeni WYM200 Yoğurt Makinesi, evde yapılan, uzun bir zaman gerektiren ve bazen istenen sonucu vermeyen mayalama işlemine alternatif olarak mutfaklarda yerini alıyor. Yoğurt kapasitesine göre minimum alan kaplayacak şekilde tasarlanan yeni WYM200, 4’lü cam kapları ile uygun porsiyonlar hazırlamaya yardımcı oluyor.

Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell; yoğurdunu evde mayalamak isteyen ebeveynlere, pratik ve güvenli WYM200 Yoğurt Makinesi ile kolay kullanım imkânı sunuyor. Yoğurt yapımı için gereken sabit sıcaklık teknolojisine sahip Weewell Yoğurt Makinesi, evde lezzetli ve doğal yoğurtlar elde etmek isteyen ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Buzdolabında da saklanabilen 4 adet cam yoğurt kabı kapasiteli yeni WYM200, bebeği için taze ve güvenilir ek gıda alternatifi hazırlamak isteyen ebeveynlere yardımcı oluyor. Tüm aileye yetecek kadar yoğurt hazırlamak isteyenler ise 7 adet cam yoğurt kabı kapasiteli WYM400 Yoğurt Makinesi modelini tercih edebiliyor.

Neden Yoğurt Makinesi Tercih Edilmeli?

Evde yapılan mayalama işlemi, zamanla yarışan ebeveynler için hem uzun vakit alan hem de bazen beklenilen sonucu vermeyen bir süreç olabiliyor. Ek gıdaya geçen bebeğine en doğal ve istenen kıvamda yoğurt yedirmek isteyen yeni nesil anne babalar, otomatik zaman ve sıcaklık ayarı olan dijital yoğurt makinelerini tercih ediyor. Bu ihtiyaçtan yola çıkan Weewell, WYM200’ün sağladığı ısı sirkülasyonu sayesinde, kültürlerin aktifleşip üremelerini sağlayarak yoğurt yapımını gerçekleştiriyor. BPA içermeyen, güvenli ve gıdaya uygun malzeme ile üretilen cam yoğurt kapları, lezzetli ve sağlıklı yoğurdun sırrı haline geliyor. Sık kullanıma uygun ve geniş ağza sahip cam kaplar, bulaşık makinesinde kolayca yıkanıp temizlenebiliyor. Minimum alan kaplayan ve düşük enerji ile çalışan yeni WYM200, enerji tasarrufu konusunda hassas olan aileler için tasarlanıyor.

Weewell Yoğurt Makinesi ile Kendi Karışımınızı Hazırlayın

Bebeğine yoğurdu sevdirmekte zorlanan ebeveynler, Weewell Yoğurt Makinesi ile farklı tatlarda yoğurtlar hazırlayabiliyor. Yoğurt makinesinin içinde bulunan cam kaplara, bebeğinin damak tadına göre tahıl, yulaf, bal veya meyve parçacıkları ekleyerek farklı karışımlar hazırlayan ebeveynler, birbirinden renkli tarifler geliştirebiliyor. İhtiyaca göre 4 adet cam yoğurt kabı kapasiteli WYM200, ya da 7 adet cam yoğurt kabı kapasiteli WYM400 modelini tercih edebilen ebeveynler, Weewell Yoğurt Makineleri ile yoğurt mayalamanın kolaylığına ve konforuna alışıyor.

hakkında Özgür Karip