Son Dakika
Volkswagen Live! Görüntülü Görüşme Uygulaması ile Volkswagen’den Yeni Bir Dijital Müşteri Deneyimi

Volkswagen Live! Görüntülü Görüşme Uygulaması ile Volkswagen’den Yeni Bir Dijital Müşteri Deneyimi

Volkswagen Live! Görüntülü Görüşme Uygulaması ile Volkswagen’den Yeni Bir Dijital Müşteri Deneyimi

 

Volkswagen Binek Araç, satış hizmetlerinin dijitalleştirilmesi yönündeki çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor: Volkswagen Live! Görüntülü Görüşme Uygulaması.

Uygulama sayesinde, özellikle pandemi döneminde Volkswagen Yetkili Satıcılarına gidemeyen müşterilerini showroom’daymış gibi ağırlayan, görüntülü bir şekilde araç tanıtımı yapan, stok durumu, fiyat bilgisi ve ödeme koşulları hakkında bilgi veren marka, dijital müşteri deneyiminde adeta bir sonraki seviyeye geçiyor. 

Pandemi, hayatımıza dahil ettiği ‘Yeni Normal’ süreç ile birlikte alışık olduğumuzun dışında yeni yöntem ve uygulamaları beraberinde getirdi. Sağlık öncelikli bu yeni yaşam tarzı, müşteri davranışlarında daha dijital ve daha güvenilir yöntemlere eğilimi hızlandırdı. Artık gündelik hayatımızda alışılagelen yüz yüze alışverişlerin yerini çevrimiçi platformlarda dijital deneyimler alıyor.

Online’dan Offline’a kesintisiz bir müşteri deneyimini hedefleyen Volkswagen Binek Araç da bunun son örneği olarak, müşterilerinin yetkili satıcılarına gitmesine gerek kalmadan diledikleri yerden, diledikleri zaman Volkswagen Satış Danışmanları ile görüşebilmelerini sağlayacak Volkswagen Live! Görüntülü Görüşme Uygulamasını hayata geçirdi.

Kısa bir form doldurmak yeterli

İçinde bulunduğumuz dönem şartları göz önüne alınarak titizlikle geliştirilen Volkswagen Live! müşterilerin showroomlara gitmelerine gerek kalmadan, web sitesi (binekarac.vw.com.tr) üzerinden dolduracakları kısa bir form ile hizmet almalarına imkan tanıyor.

Volkswagen Live! sayesinde satış danışmanıyla görüntülü olarak görüşmek için Volkswagen Binek Araç resmi web sitesine girerek, Görüntülü Görüşme Randevu Formu’nu doldurmak yeterli.

Farklı bir  görüntülü görüşme uygulaması indirmeye gerek olmaksızın, direkt olarak akıllı telefonlarının ya da bilgisayarlarının web tarayıcıları üzerinden bu görüşmeyi gerçekleştirebilen kullanıcılar, ultra yüksek görüntü ve ses kalitesi ile showroomlara gitmeye gerek kalmadan hayallerindeki Volkswagen modelleri hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

2021 TÜRKİYE BÜYÜK FİNALİ 4 EYLÜL’DE VOLKSWAGEN ARENA’DA OYNANACAK

2021 TÜRKİYE BÜYÜK FİNALİ 4 EYLÜL’DE VOLKSWAGEN ARENA’DA OYNANACAK

2021 yılının en iyi LoLespor takımının belirleneceği yılın en prestijli etkinliği Türkiye Büyük Finali, 4 …