Son Dakika
VODAFONE TV’DEN HAZİRAN’A ÖZEL YENİ İÇERİKLER

VODAFONE TV’DEN HAZİRAN’A ÖZEL YENİ İÇERİKLER

Toplam 1,3 milyon aktif abonesi bulunan Vodafone TV’de Mayıs ayının en çok izlenen içerikleri arasında “Doğu”, “Hayal Adası” ve “Jumanji: Yeni Seviye” gibi yapımlar yer aldı. Vodafone TV, Haziran ayında da kullanıcılarına, “Tenet”den “Bizi Hatırla”ya, yerli ve yabancı yapımlardan oluşan geniş bir seçki sunacak.  

 

13 Haziran 2021 – Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV, Mayıs ayında da diziden filme, spordan belgesele, her zevke ve yaşa uygun zengin içerikleriyle izleyicilerin tercihi oldu. Her ay 1,3 milyon abone tarafından kullanılan Vodafone TV’de Mayıs ayında en çok izlenen dizi Vodafone TV ve BluTV işbirliğiyle hayata geçirilen “Doğu” olurken, en çok izlenen filmler arasında “Hayal Adası”, “Jumanji: Yeni Seviye”, “Avengers: Endgame” ve “Terminatör: Makinelerin Yükselişi” yer aldı. Mayıs’ta en çok izlenen kanallar ise ATV HD, Fox HD, TV8 HD, TRT1 HD ve Kanal D olarak sıralandı.

 

Film şöleni Haziran’da da devam edecek

 

Vodafone TV, Haziran ayında da müşterileri için birbirinden keyifli içerikler sunacak. Vodafone TV kullanıcıları, başrolünde Brad Pitt’in oynadığı, insanların makinelerle mücadelesini anlatan “World War Z”yi; ünlü aktör Tom Cruise’un imkânsızlıklar peşinde koştuğu ve zorlu mücadeleler verdiği “Mission Impossible” serisini; senaristliğini ve yönetmenliğini Greta Gerwig’in üstlendiği, kostümleriyle Akademi’den tam not alan, Oscarlı film “Little Women”i ve sinemanın dahi çocuğu Christopher Nolan’ın yönettiği, 2020 yapımı aksiyon filmi “Tenet”i izleyebilecek.

 

Kullanıcılar ayrıca, Haziran ayında Türk sinemasının en güzel örneklerini de izleme imkânı bulacak. Drama kategorisinde “Nergis Hanım”, “Bizi Hatırla”, “İkimizin Yerine” ve “Martıların Efendisi”; komedi kategorisinde ise “Züğürt Ağa”, “Yedi Bela Hüsnü”, “Deli Aşk” ve “Kara Bela”, Vodafone TV takipçilerine keyifli anlar yaşatacak.

 

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Berna Kulaksız, şunları söyledi:

 

“Vodafone TV servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, sinemasever müşterilerimiz için Haziran ayına özel zengin bir portföy hazırladık. Hem yabancı hem de yerli yapımlarla izleyicilerimizin evlerde daha kaliteli zaman geçirmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve servislerle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

 

Binlerce seç-izle içerik

 

Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 90’ı aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film, dizi, belgesel ve çizgi filmden oluşan 6 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve akıllı televizyonlar üzerinden izleme imkânı sunuyor. Google Play, Apple App Store, Android TV, LG Content Store, Samsung Smart Hub ve Apple TV online mağazalarından da erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 6,5 milyondan fazla indirildi. Vodafone TV’nin aylık aktif kullanıcı sayısı ise 1,3 milyona ulaştı.

 

 

Vodafone TV’yi izlemek için:

iOS: https://apple.co/2FIbJQs

Android: https://bit.ly/2SWjm9w

Web: https://tv.vodafone.com.tr/

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

VODAFONE TV’DEN AĞUSTOS’A ÖZEL YENİ İÇERİKLER

VODAFONE TV’DEN AĞUSTOS’A ÖZEL YENİ İÇERİKLER

Her ay 1 milyonu aşkın aboneye hizmet veren Vodafone TV’de Temmuz ayının en çok izlenen içerikleri …