Son Dakika
Türkiye’nin birleşimi: Birleşim Mühendislik'in ilk reklam filmi yayında

Türkiye’nin birleşimi: Birleşim Mühendislik’in ilk reklam filmi yayında

İnşaat sektörünün öncü projelerinde, elektromekanik çözümleriyle, yapılara hayat veren Birleşim Mühendislik’in ilk reklam filmi, “Türkiye’nin Birleşimi” temasıyla hazırlandı. Birleşimin yarattığı güce vurgu yapan reklam filminde; pandemide 45 günde tamamlanan Prof.Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nden İstanbul’un siluetine şekil veren Skyland, Sapphire İstanbul, Trump Towers, Fairmont Quasar’a kadar, firmanın elektromekanik işlerini gerçekleştirdiği önemli projelere yer verildi.

 

20 yıllık deneyimiyle yaşam alanlarındaki ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerini planlayan, kuran, işleten Birleşim Mühendislik’in ilk reklam filmi, 26 Temmuz Pazartesi günü yayına girdi. Türk inşaat sektörünün ikonik projelerinin elektromekanik çözümlerinde imzaları olduğunu belirten Birleşim Mühendislik Kurucu Ortağı Mesut Altan, “Birleşim Mühendislik olarak biz, inşaat sektörünün alt kolu olan elektromekanik taahhüt sektöründe 20 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Hastanelerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, endüstriyel tesislerde, rezidans ve konutlarda; ısıtma-soğutma-havalandırma konularında bağlı ortaklığımız Erde Mühendislik ile aynı projelerde elektrik sistemleri kurulumu konusunda projelendirme kademesinden devreye alma noktasına kadar genel ihtiyaçtan doğan tüm hizmetleri biz sağlıyoruz. Kısaca, hayatın temel akışının sorunsuz bir şekilde sürmesi için çalışıyoruz. Geçmiş ve geleceğin birleştiği İstanbul’un yeni siluetinde yükselen yapıların elektromekanik alanındaki projelerine imza attık. Kısa dönemde hayata geçirilen, hayal gibi görünen projelerin gerçeğe dönüşmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

 

TBWA/İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminin prodüksiyonu KALA Film tarafından üstlenilirken, yönetmenliğini Cemal Alpan yaptı. Post prodüksiyonu Roots tarafından üstlenilen filmin müziklerini Ozan Hatipoğlu düzenledi.

 

Künye

Reklamveren                                   : Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma San. Ve Tic.          A.Ş.

Reklamveren Yetkilisi                    : Gökçe Alaçlı

Reklam Ajansı                                 : TBWA\Istanbul

Prodüksiyon Şirketi                        : Kala Film

Yönetmen                                        : Cemal Alpan

Post Prodüksiyon                            : Roots

Müzik                                                : Ozan Hatipoğlu

Medya Ajansı                                  : OMD Türkiye

Kullanılan Mecralar                        : TV, Dijital

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Elektromekanik taahhüt firması Birleşim Mühendislik halka arz için SPK’dan onay aldı

Elektromekanik taahhüt firması Birleşim Mühendislik halka arz için SPK’dan onay aldı

Türkiye’de ve dünyada inşaat sektörünün öne çıkan projelerinin elektrik ve mekanik ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ile …