Son Dakika
Social Media Awards Turkey’den Saat&Saat’e Büyük Ödül

Social Media Awards Turkey’den Saat&Saat’e Büyük Ödül

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat sosyal medya sektörünün liderlerini buluşturan Social Media Awards Turkey 2021’de altın ödülün sahibi oldu. 

 

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri olan Social Media Awards Turkey 2021 sonuçları açıklandı. Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat “Aksesuar” kategorisinde altın ödüle layık görüldü.   Sosyal medyada en başarılı performansı gösteren marka ve ekiplerin ödüllendirildiği yarışmada, 55 binden fazla sosyal medya marka hesabı SocialBrands puanlarına göre analitik olarak incelendi. 1 Mart 2020 – 1 Mart 2021 dönemini kapsayan değerlendirmede hayran sayısı, hayran artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ele alındı.

 

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Saat&Saat Pazarlama Direktörü Ayşem Suner, “Sosyal medya aktif olarak yer aldığımız bir mecra. Buradan tüketicilere sadece ürünlerimizi tanıtmakla kalmıyor, onlara ilham vermeye de çalışıyoruz. Tüketicilerle etkileşimimize sosyal medya ile dinamizm kazandırıyoruz. Hedef kitlemizi iyi analiz ediyor, elde ettiğimiz verileri iyi okuyor, iletişim çalışmalarımızı da bu doğrultuda kurguluyoruz. Dijital dünyada dün dündür, bugün ise yeni bir gün! Bu nedenle gündemi de anlık olarak takip ediyor, kendimizle ilişkilendirdiğimiz her konuda paylaşımlar yaparak farkındalık oluşturmaya gayret gösteriyoruz. Herkesin dijitale odaklandığı ve rekabetin arttığı pandemi döneminde aldığımız bu ödül bizi oldukça gururlandırdı. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Boss’tan Göz Alıcı Şıklık

Boss’tan Göz Alıcı Şıklık

Siyahın güçlü duruşunu çarpıcı bir tasarımla buluşturan Boss’un yeni modeli, günün her anı şıklığından ödün …