Son Dakika
Şık ve ergonomik yeni kablosuz kulaklık: HONOR Earbuds 2 Lite

Şık ve ergonomik yeni kablosuz kulaklık: HONOR Earbuds 2 Lite

Üstün performans ve eşsiz ses kalitesini ergonomik bir tasarımla buluşturan HONOR Earbuds 2 Lite, tek şarjla 10 saate kadar müzik dinleme imkânı sunuyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulak içi tasarımıyla sınıfındaki en iyi ses kalitesine sahip HONOR Earbuds 2 Lite, Farkındalık Modu ile de istediğiniz sesleri duyarak güvenle müzik dinlemenize yardımcı oluyor. 

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, en yeni kablosuz kulaklığı HONOR Earbuds 2 Lite’ı duyurdu. Uzun pil ömrü, aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisi, gelişmiş bağlantı kalitesi gibi özelliklerin ergonomik bir tasarımla sunulduğu yeni kablosuz kulaklık, sınıfındaki en iyi ses kalitesi deneyimini sunuyor.

Ultra uzun pil ömrüyle tüm gün seninle

55mAh gücünde bataryası olan HONOR Earbuds 2 Lite, tek şarjla 10 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte toplamda 32 saat boyunca müzik dinleme ya da 20 saat boyunca sesli görüşme yapmanıza imkân tanıyor. Endüstri lideri pil performansı ve verimliliği sunan kulaklıkla bu sayede favori şarkınızı dinlerken ya da önemli bir toplantı sırasında pil bitecek korkusu yaşamıyorsunuz.

Hızlı şarj özelliği barındıran HONOR Earbuds 2 Lite, sadece 10 dakikada yüzde 40’a kadar şarj olabiliyor ve bu şarjla dört saat boyuncu kesintisiz müzik dinleme imkânı veriyor.

Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle rahatça dinleyin

Ofiste çalışırken ya da bir kafede otururken, istenmeyen gürültüleri azaltan aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip HONOR Earbuds 2 Lite’ın kulak içi yapısı da dışarıdaki sesleri engelleyecek şekilde tasarlandı. Kulaklık, bu sayede kullanıcıların kuvvetli rüzgârda yürürken ya da koşarken bile yüksek kaliteli aramalar yapmasını mümkün kılıyor. İki adet Mikro-Elektro-Mekanik Sistemli (MEMS) silikon mikrofonla donatılan HONOR Earbuds 2 Lite, geleneksel dalga gürültü azaltma teknolojisi ve bir Derin Nöral Ağ (DNN) algoritmasını, Çift Anti-Rüzgâr teknolojisiyle kullanarak arayan kişinin sesini ayrıştırıyor ve sesli arama deneyimini iyileştiriyor. Kesintisiz ve yüksek netlikte sesli ve videolu görüşmeler için mükemmel bir aksesuar olan Earbuds 2 Lite ile görüşmeleriniz çok daha net olacak.

Farkındalık modu ve üstün ses kalitesi

Kullanıcılar, Farkındalık Modu sayesinde ürünü çıkarmadan dışarıda olanları kolayca duyabiliyor. Kulaklık gövdesine birkaç saniye dokunarak aktifleştirilen bu mod yardımıyla etrafta olan bitene de hâkim olabilir ve gün boyu güvenle hareket edebilirsiniz.

10mm’lik yüksek doğruluklu polimer kompozit diyaframlı dinamik sürücülere sahip olan HONOR Earbuds 2 Lite, kullanıcılara dengeli ve detaylı ses ile zengin derinlikte bas sağlıyor. Böylece net ve sıra dışı stereo ses sunan kulaklık, müzik sevenler ve oyun oynayanlar için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Kaliteli bir deneyim için rahat tasarım

Kullanıcılar için en rahat kullanımı sağlama hedefiyle yola çıkan HONOR, HONOR Earbuds 2 Lite’ı binlerce kulak şeklini inceleyerek hazırladı. Bu sayede rahat ve ergonomik bir tasarıma sahip olan kulaklık, içerisinde üç farklı boyutta esnek silikon kulaklık uçlarıyla daha kişiselleştirilebilen bir dinleme deneyimi sağlıyor. 

Gelişmiş sinyal bağlantısıyla daha iyi oyun deneyimi

HONOR Earbuds 2 Lite, kullanıcılar oyun oynarken otomatik olarak düşük gecikme moduna giriyor. Bu sayede oyuncuların istediği şekilde ses ve görüntüyü eşleştirerek, gecikmesiz bir deneyim sunuyor. Bluetooth 5.2 ve HONOR’un optimizasyonuyla donatılan HONOR Earbuds 2 Lite, orta ve düşük seviye sinyal kesintileri yüzünden HONOR akıllı telefonunuzla olan bağlantısını kaybetmiyor.

Yeni kablosuz kulaklıkla ilgili konuşan HONOR CEO’su George Zhao şunları söyledi:

“HONOR Earbuds 2 Lite antrenman sırasında en sevdiğiniz şarkıyı dinlerken, işle ilgili online bir toplantıya katılırken ya da favori dizinizin son bölümünü izlerken, üstün performans ve eşsiz bir ses deneyimi yaşatacak bir kulaklık. Ses kalitesi ve pil ömründe iyileştirmeler yaptığımız bu yeni giyilebilir ürünümüz, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarımıza yenilikçi ürün ve hizmetleri sunmaktaki bağlılığımızı bir kere daha gösteriyor.”

Buzul Beyazı ve Gece Siyahı renklerine sahip olan HONOR Earbuds 2 Lite, çok yakında Türkiye’de de satışa sunulacak.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Merakla beklenen HONOR 50 tanıtıldı

Merakla beklenen HONOR 50 tanıtıldı

HONOR, derece görüş açısına sahip 32MP ön kamera sayesinde tek seferde eşsiz bir vlog deneyimini …