Son Dakika

Siemens i-Dos çamaşır makineleri her yıkamada 10 litre su tasarrufu sağlıyor

Dünya genelinde kuraklık nedeniyle su kullanımına dikkat ettiğimiz bu günlerde sürdürülebilir teknolojileri tasarımla birleştiren Siemens Ev Aletleri, su ve enerji tasarrufuna önem veriyor. Siemens Ev Aletleri, akıllı sensörlere sahip iDos çamaşır makineleri ile her yıkamada 10 litre su tasarrufu sağlıyor. 

Optimum su tüketimiyle maksimum hijyen

Yenilikçi ve teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştıran Siemens, i-Dos teknolojili çamaşır makineleri ile yıkama işleminin tüm süreçlerinde kullanıcı ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor. Akıllı sensörleri ile makinenin içine konulan çamaşırın miktarını, kirlilik seviyesini ve kumaş türünü algılayarak gerekli deterjan, yumuşatıcı ve su miktarını kendisi belirleyen i-Dos ile fazla deterjan ve su tüketiminin önüne geçiliyor. Maksimum hijyen sağlayan bu teknolojiyle kullanıcının her yıkamada gereğinden fazla ekleyebileceği deterjanın arıtılması için kullanılan fazla su tüketiminin önüne geçilmiş olunuyor ve her yıkamada ortalama 10 litre su tasarrufu sağlanıyor.

Home Connect uygulaması ile uzaktan kontrol 

Nerede olursanız olun yıkama durumunu takip edebileceğiniz bir çamaşır makinesi hayatınızı kolaylaştırır. Home Connect uygulaması ile çamaşır makinenizi, dileğiniz her yerden kontrol edebilir, yıkama programlarını seçebilirsiniz. İOS ve Android uyumlu uygulama ile çamaşırlarınızın yıkama durumunu her zaman tam olarak bilebilirsiniz.

Home Connect uygulamanızdaki Easy Start özelliği en uygun programı bulmanızda size yardımcı olur. Örneğin, kumaş türü ve rengiyle ilgili birkaç basit soruya cevap verin ve tavsiye edilen program ayarını uzaktan makinenize gönderin. Böylelikle sadece birkaç saniyede ideal programı bulabilir ve çamaşır makinenizi çalıştırabilirsiniz.

Zorlu lekelere özel programlar

i-Dos teknolojisine sahip Siemens çamaşır makineleri su ve enerji tasarruflarıyla fark yaratıyor. Zorlu leke türleri için hazırlanmış özel leke çıkarma programlarıyla da lekelerin üstesinden geliyor. Enerji sınıfı A+++’dan daha verimli olan WM14XEH0TR, WA14LQH0TR, WM14Y8H0TR, WM14VKH0TR, WM12T6H0TR ve WM12TS80TR model çamaşır makineleri yalnızca su ve deterjan değil enerji tasarrufu da sağlıyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

DENEYİM ODAKLI TEKNOLOJİ ALIŞVERİŞİNİN ADRESİ: EMAAR SQUARE MALL

DENEYİM ODAKLI TEKNOLOJİ ALIŞVERİŞİNİN ADRESİ: EMAAR SQUARE MALL

 En yeni ve son teknoloji ürünleri tüketicileri ile buluşturan dünyaca ünlü dayanıklı tüketim ve teknoloji …