Son Dakika
Şekerbank’tan ürünlerini lisanslı depolara teslim eden çiftçilere kira desteği

Şekerbank’tan ürünlerini lisanslı depolara teslim eden çiftçilere kira desteği

Tarımsal üretimin devamlılığı için üreticilerin yanında yer almaya devam eden Şekerbank, Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) teminatlı kredi desteğinin yanı sıra şimdi de ürünlerini depolayıp değerini koruyacak olan çiftçilere 5.000 TL’ye kadar ‘Lisanslı Depo Kira Desteği’ sunuyor.

 

 

Kuruluş amacı sürdürülebilir tarımın finansmanı olan Şekerbank, Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) teminatlı kredi kullanan ya da ürün bedeli ödemesini Şekerbank aracılığıyla alan çiftçilere özel ‘Lisanslı Depo Kira Desteği’ sağlıyor.

 

Şekerbank’tan ELÜS teminatlı kredi kullanarak kampanyadan faydalanan çiftçiler, hem sağlıklı bir şekilde ürünlerini depolayabilecek hem de ürünlerinin değerini koruyarak kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Çiftçiler böylece; sağlıklı ve izlenebilir şekilde depolanması amacıyla oluşturulmuş yeni ve modern depoculuk sistemine tabi depolarda ürünlerini bekletebilecek. ‘Lisanslı Depo Kira Desteği’nden yararlanmak isteyen çiftçiler, yılsonuna kadar Şekerbank şubelerine başvuru yapabilecek.

 

Tuğbay Kumoğlu: ‘Çiftçilerimize özel çözümler sunuyoruz’

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Şekerbank olarak, gerek çiftçilerin gerekse tarımsal ürün ticareti yapan müşterilerimizin tüm iş süreçlerini yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en iyi çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Çiftçilerimizin ve tarımsal üretim alanında faaliyet gösteren firmalarımızın tarımsal ürünleri lisanslı depolar sayesinde sağlıklı, güvenli ve kaliteleri korunarak saklanabiliyor ve hasatları değerine göre satışa sunulabiliyor. Çiftçilerimizin ürünlerinin değerini korumalarını sağlamak amacıyla lisanslı depo kiralama desteğini de müşterilerimize sunduk. Üretimin sürdürülebilirliği için çiftçilerimizin ihtiyacına özel çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Şekerbank’tan KOBİ müşterilerine özel sadakat programı: “Kazanan KOBİ’ler Kulübü”

Şekerbank’tan KOBİ müşterilerine özel sadakat programı: “Kazanan KOBİ’ler Kulübü”

Şekerbank, KOBİ müşterilerine özel olarak hazırladığı “Kazanan KOBİ’ler Kulübü” sadakat programını hayata geçirdi.  Banka, program …