Son Dakika
Şekerbank’tan KOBİ’lere özel ‘İşinize Dost Kredi’

Şekerbank’tan KOBİ’lere özel ‘İşinize Dost Kredi’

Şekerbank, pandeminin etkilerini en aza indirmek için KOBİ’leri desteklemeye devam ediyor. Banka, KOBİ’lere özel ‘İşinize Dost Kredi’ ile ilk 12 aya kadar anapara ödemesiz ödeme planlarıyla 500 bin TL’ye kadar finansman desteği sağlıyor. 

Koronavirüs salgınından etkilenen müşterilerinin ihtiyaç duyduğu desteği tereddüt etmeden sağlayan ve bu süreçte aktif bir rol üstlenen ŞekerbankKOBİ’lere özel hazırladığı yeni ürünü ‘İşinize Dost Kredi’ ile finansman desteği sunuyor. KOBİ’lerin ödemelerini kolaylaştıran ‘İşinize Dost Kredi’, ilk sene için uygun taksitlerle geri ödeme imkânı içeriyor.

KOBİ’leri ödeme vadeleriyle rahatlatan ürün kapsamında, 36 aya varan vadeler için ilk 12 aya kadar anapara ödemesiz ödeme planları yer alıyor. Avantajlı POS, kredi kartı ve çek ürünlerinden de faydalanabilen KOBİ’lere ‘İşinize Dost Kredi’ ile 500 bin TL’ye kadar finansman sunuluyor.

Tuğbay Kumoğlu: “KOBİ’lerimize verdiğimiz desteği artırarak sürdürüyoruz”

KOBİ’lerin yani asıl üreten kesimin varlığının ve gelişiminin Şekerbank için özel bir önem taşıdığını vurgulayan Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ‘İşinize Dost Kredi’ ürünü için şunları söyledi: “Türkiye’nin sürdürülebilir bankası Şekerbank olarak, sürdürülebilirlik ilkeleri çerçevesinde bu zorlu dönemde de tüm üreticilerimizin yanında yer alıyoruz. Ekonominin ve üretimin bel kemiği olan KOBİ’lerimize verdiğimiz desteği artırarak sürdürüyoruz. Pandemi nedeniyle nakit akışlarında sorun yaşayan KOBİ’lerimize yakın dönemdeki geri ödemelerini kolaylaştıran koşullarda finansman desteği sunuyoruz. 3 yıla kadar vadeli kredilerde ilk yıl normal taksit tutarının üçte birine denk gelen tutarlarda taksit ödemesine imkân veren ‘İşinize Dost Kredi’ ile KOBİ’lerimizin bu dönemdeki üretim ve işletim giderlerini rahatça karşılamalarını amaçlıyoruz. Şekerbank olarak KOBİ’lerin nakit akışlarını kolaylaştırmak için yeni çözümler üretmeye ve destek vermeye devam edeceğiz.”

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Şekerbank’tan KOBİ müşterilerine özel sadakat programı: “Kazanan KOBİ’ler Kulübü”

Şekerbank’tan KOBİ müşterilerine özel sadakat programı: “Kazanan KOBİ’ler Kulübü”

Şekerbank, KOBİ müşterilerine özel olarak hazırladığı “Kazanan KOBİ’ler Kulübü” sadakat programını hayata geçirdi.  Banka, program …