Son Dakika
sahibinden.com verilerine göre: Karavan ilanlardaki artış, otomobil ilanlardaki artışı geçti!

sahibinden.com verilerine göre: Karavan ilanlardaki artış, otomobil ilanlardaki artışı geçti!

sahibinden.com verilerine göre

Karavan ilanlardaki artış, otomobil ilanlardaki artışı geçti!

sahibinden.com verilerine göre Mayıs ayında verilen otomobil ilanı sayısı geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla %12 arttı. Karavan ilanları ise yıllık %73 artışla en çok ilan verilen vasıta tipi oldu.

Mayıs ayının en çok ilan verilen vasıta kategorisi Otomobil olurken Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up, Motosiklet ve Ticari Araçlar sıralamayı takip etti. Marka & Model sıralamasında Renault – Clio birinci oldu. Sıralama; Volkswagen Passat, Opel – Astra, Renault – Megane ve Ford – Focus ile devam etti. Mayıs ayında en çok ilanı verilen Arazi/ SUV & Pick-up markası değişmedi ve ilk sırayı yine Nissan aldı.

sahibinden.com’un Mayıs verilerine göre en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli, yakıt türü dizel olan otomobil ilanları verildi. 2016 model otomobiller, ilanların lideri oldu.

Tüm ilanlar arasında, araçların %35,6’sı 0 – 100bin kilometre aralığında yer alırken ilanların %25,3’ü 50.000 – 100.000 TL aralığında satışa sunuldu.

sahibinden.com’da, ilan bakanlar Mayıs ayında en çok Volkswagen, Renault, BMW, Mercedes – Benz ve Opel marka otomobillerle ilgilendi.

Araçlar en çok gece 22:00-23:00 aralığında incelendi, ilanlara ortalama bakılma süresi ise 9 dakika 51 saniye oldu.

sahibinden.com’un Mayıs ayı verilerine göre satılık otomobil ilan fiyatları %1,45 arttı.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Sen bulunması imkansızı istesen de “sahibinden ile her türlü bulunur!”

Sen bulunması imkansızı istesen de “sahibinden ile her türlü bulunur!”

sahibinden.com’un emlak kategorisi için hazırlanan yeni reklam filmi izleyici ile buluştu. İmkansıza meydan okuyan tarihi …