Son Dakika
SADECE AVON’A ÖZEL PRO VİTA D TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

SADECE AVON’A ÖZEL PRO VİTA D TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Özellikle kış aylarında derin neme ihtiyaç duyan cildiniz için yepyeni bir ürün artık piyasada. Cildin ihtiyacı olan günlük D vitamini üretimine destek olarak cilt bariyerini güçlendiren ve cildi 72 saat nemlendirme gücü sunan Avon Anew Hydra Pro Vita-D Su Bazlı Krem fark yaratacak bir teknolojiye sahip.

Koruyucu bariyeri zayıflayan bir cilt nemini koruyamaz ve kaybeder, böylece cilt daha kuru ve cansız görünür. Üstelik ciltte zamanla nemsizlikten kaynaklanan ince çizgiler ve dolgunluk kaybı yaşanabilir. İçerdiği fitol ile cildin üst tabakasındaki D vitamini üretimini desteklemek için formüle edilen Avon Anew Hydra Pro Vita-D Su Bazlı Krem cildin ihtiyacı olan günlük D vitamini* üretimine destek olarak cilt bariyerini güçlendirir ve nemi cilde hapseder.

Cilde tazeleyici his veren, anında emilen hafif bir formüle sahip tüm yaşlar için kullanıma uygun su bazlı bu cilt bakım kremi adeta uzun şarjlı bir bakım ürünü. Nemlendirirken güçlendiriyor ve cildinizde nemsizliğe karşı olulabilecek yaşlanma belirtilerine karşı savaşıyor. D vitaminin gücüyle neme doymuş, sağlıkla parlayan bir cilt görünümüne ulaşmak isteyenlerin tercihi Avon Anew Hydra Pro Vita-D Su Bazlı Krem olacak.

Anew Hydra Pro Vita D su bazlı krem, 50 ml, 54,99 TL

hakkında Özgür Karip