Son Dakika
Red Bull Dance Your Style ile şarkıyı tahmin et, ödülü kazan

Red Bull Dance Your Style ile şarkıyı tahmin et, ödülü kazan

Hip hop, popping, house dahil neredeyse tüm sokak dansı türlerini bünyesinde barındıran dans yarışması Red Bull Dance Your Style Türkiye Finali, İzmir, İstanbul ve Ankara’daki elemeler sonrasında 4 Temmuz’da gerçekleşecek. Kazananı izleyicilerin belirleyeceği final öncesinde jürilik ve değerlendirme yeteneğine güvenen herkes, RedBull.com/eniyidans adresinde başlatılan yarışmada kendisini gösterebilecek. Kazanan ise Red Bull Dance Your Style dansçı kiti ve bir saatlik bire bir eğitim şansı yakalayacak. 

İzleyicinin jüri olarak kazananı belirlediği yarışma; Red Bull Dance Your Style 2021 dansın en iyilerini belirlemek için geri döndü. Dans pistlerini yeniden yeteneklerle buluşturmaya hazırlanan Red Bull Dance Your Style yarışması, bu yıl Instagram üzerinden toplanan başvuruların ardından elemelerle devam ediyor. 19 Haziran tarihinde İzmir’de; 21 Haziran tarihinde Ankara ve 23 Haziran tarihinde İstanbul’da gerçekleşti ve yetenekli isimler jürinin oylarıyla değerlendirildi. Dansçıların hip hop, popping, house dance gibi sokak dansı stillerinde hünerlerini sergileyeceği yarışmada kadın ve erkek dansçılar, birlikte yarışıyor. En iyi olan isimse Güney Afrika’da düzenlenecek Red Bull Dance Your Style 2021 Dünya Finali’nde Türkiye’yi temsil edecek. Elemelerde deneyimli jürinin oyları yarışmacıların en iyilerini finale taşıyacak. Finalde ise seyircinin oyları kazananı belirleyecek.

Türkiye Finali öncesinde dans tutkunlarına jürilik ve değerlendirme yeteneklerini gösterebilecekleri yarışma da RedBull.com/eniyidans adresinde başladı. Yarışmacılar dansçıların eşlik ettiği şarkıların tahmin edecek ve devamında gelen videoda hangi yarışmacıyı neden seçtiği hakkında yorumlarını yazacak. 23 Haziran’da başlayan yarışma kapsamında katılımcılar arasında en yaratıcı yorumu yazan yarışmacı Red Bull dünyasına özel sürpriz ödüllerin sahibi olacak. Red Bull Dance Your Style’a dair daha fazla bilgi için Red Bull/DanceYourStyle adresini takip etmek mümkün.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Cem Bölükbaşı, Euroformula Open serisinde üçüncü yarışına Red Bull Ring’de çıkıyor!

Cem Bölükbaşı, Euroformula Open serisinde üçüncü yarışına Red Bull Ring’de çıkıyor!

Esporda kazandığı dünya şampiyonluklarının ardından profesyonel olarak gerçek pistlerde de tarihe geçen başarılara imza atan …