Son Dakika
realme #DahaAşıkOlmaZamanı diyor

realme #DahaAşıkOlmaZamanı diyor

realme’nin yoğun talep gören realme Watch kampanyası Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan kurgu ile uzatıldı. Sevgilisini her gördüğünde kalbi hızlı atanların yanında olmak isteyen realme, realme Watch alan herkese realme Band hediye etmeye devam ediyor. 599 TL’lik bu süper ikili kampanyaya Amazon, Vatan Bilgisayar, Media Markt ve Teknosa kanallarından ulaşılabiliyor. 

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, Sevgililer Günü’ne özel duyuracağı dijital kampanya ile #DahaAşıkOlmaZamanı diyor. realme, sevdiğini gördüğünde kalbinin hızını daha da iyi takip etmek isteyenlerin yüzünü güldürecek kampanyasının süresini uzattı.

Reklam videosunda ayrıntılı şekilde verildiği üzere; akıllı saat ve bileklikler kullanıcıların kalp ritimlerinin en inişli çıkışlı olduğu anlarda 7/24 yanında. Atılan her adımda akıldan çıkmayan, dinlenilen her şarkıda bir başka yolculuğa çıkan aşıklar için realme’de bugünü es geçmedi. realme kalbi aşkla atan herkesi mutlu edecek kampanyasının süresini uzattı. Bu bağlamda stoklarla sınırlı fırsatı kaçırmak istemeyen çiftler 599 TL’ye siyah renk seçeneğiyle realme Watch ve yeşil, siyah renk seçenekleri ile realme Band’a Amazon, Vatan Bilgisayar, Media Markt ve Teknosa kanallarından sahip olabilir.

Çiftlerin en favori günlerinden biri olan Sevgililer Günü’ne özel realme kampanyaları devam edecek.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Amazon Türkiye’den Kasım Sürprizi: Binlerce Üründe “En İyi Fiyat Garantisi”

Amazon Türkiye’den Kasım Sürprizi: Binlerce Üründe “En İyi Fiyat Garantisi”

Amazon Türkiye, 14 Kasım’a kadar geçerli “Kasım Sürprizi” kampanyası kapsamında müşterilerin satın aldıkları seçili ürünlerde …