Son Dakika
“Özsüt’ün Aynası” Haziran’a renk katacak!

“Özsüt’ün Aynası” Haziran’a renk katacak!

Pasta severlerin favorisi, Özsüt’ün özel yabanmersinli krema ve şeftali parçaları ile hazırlanan ve mor rengiyle hafızlara kazınmış ödüllü pastası Özsüt’ün Aynası, özel fiyatıyla Haziran ayına renk katmaya geliyor.

Özsüt’ün birbirinden kaliteli ve lezzetli tatlı ve pasta çeşitleri arasında, Fransa’da “Le Journal de Patissier” yarışmasından aldığı birincilik ödülü ile damaklarda yer etmiş pastası Özsüt’ün Aynası, Haziran ayına özel fiyatıyla yaza renkli bir başlangıç yapıyor.

Özel kakaolu pandispanya kek, yaban mersinli mus ve yaban mersinli krema ile birlikte şeftali parçalarının enfes karışımından oluşan bu eşsiz lezzet, Haziran boyunca 110 TL’lik çok cazip fiyatıyla pasta severlerle buluşuyor.

Dilim pastanın yanında kahve keyfi

Mutluluk tadınla lezzetlerin ustası Özsüt’ün, dilim pasta tercih edenlere de süprizi var. Pastada gurme lezzet arayanların göz bebeği Özsüt’ün Aynası, enfes kahve kokusu ve aromasıyla birleşerek, kahve keyfine keyif katacak. Bir dilim Özsüt’ün Aynası ve özenle seçilen kahve çekirdekleriyle çekilmiş sıcacık kahveleri yalnızca 27,5 TL’ye satışa sunulacak.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.