Son Dakika
Özel Günlerin Kurtarıcısı Dekoratif Sebil

Özel Günlerin Kurtarıcısı Dekoratif Sebil

Özel davet ve partilerin büyük sorunlarından olan içecek ikramları, Taşev’in Fırat cam sebili ile büyük bir keyfe dönüşüyor. 6 litrelik geniş hacmi sayesinde kalabalık buluşmalara eşlik eden Taşev Fırat cam sebil su, limonata ve şerbetlerinin ikram edilmesinde büyük kolaylık sunuyor. Camın sağlıklı yapısı sayesinde güven veren Taşev’in Fırat cam sebili, 4 ayaklı standıyla dekoratif bir görünüm kazanıyor.

Yüzde yüz yerli mutfak ürünleri üreten Taşev, en sağlıklı ve geleneksel ürünleri yeniden kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Özel günlerin en büyük kurtarıcılarından olan Taşev Fırat cam sebil, pratik ve kullanışlı olmasıyla tercih sebebi oluyor. Su, limonata ve şerbet gibi soğuk içeceklerin ikram edilmesi için kullanılan Taşev Fırat cam sebil, kalabalık davetlerin ve buluşmalarda kolaylık sağlıyor. Camın sağlıklı yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılan Taşev Fırat cam sebil, koku yapmıyor ve içeceğinizin hep taze kalmasına yardımcı oluyor. Sağlığınız ve keyfiniz için tasarlanan Taşev cam sebil, 6 litrelik geniş hacmi ile özel günlerin gözdesi oluyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Bayram Sofralarında Kusursuz Şıklık

Bayram Sofralarında Kusursuz Şıklık

Birbirinden göz alıcı tasarımlarıyla sofra sunumlarına yeni bir soluk kazandıran Taşev, bayram sofralarına zarafeti taşıyor. …